اپلیکیشن هوشمند

اپلیکیشن هوشمند یا ar application – اگر مرز بین تخیل شما و دنیای واقعی وجود نداشته باشد ، چه می کنید؟ با واقعیت افزوده ، نه تنها این امکان وجود دارد ، قابل اجرا نیز هست.

AR نحوه کار ، یادگیری ، بازی ، خرید و ارتباط با دنیای واقعی اطراف ما را تغییر می دهد. این روش ایده آل برای تجسم چیزهایی است که انجام یا دیدن آن غیرممکن یا غیر عملی است.

اپل و گوگل بزرگترین پلتفرمهای AR جهان را در اختیار دارند ، با صدها میلیون دستگاه دارای قابلیت AR as و همچنین هزاران برنامه AR در App Store و google play store.

 

بیشتر بخوانید: اهمیت هوش مصنوعی در گوشی های هوشمند آینده

هیچ وقت بهتر از امروز فرصت برای امتحان برخی از بهترین برنامه های AR برای دستگاه های تلفن همراه نبوده است. واقعیت افزوده بر روی تلفن هوشمند شما وارد شده است ، زیرا گوشی های امروزی دارای دوربین های قدرتمندتری هستند که می توانند گرافیک غنی را روی صفحه گوشی هوشمند شما قرار دهند.

به عنوان مثال ، Galaxy S20 Ultra از سنسور زمان پرواز برخوردار است و گرچه این ویژگی عمدتا برای بهبود جلوه های بود که در عکس های پرتره طراحی شده است ، همچنین می تواند از برنامه های AR بهتر پشتیبانی کند. iPad Pro 2020 اپل دارای یک سنسور LiDAR برای پشتیبانی از برنامه های قدرتمند AR است و این ویژگی مطمئناً در آیفون 12 در پاییز ارائه خواهد شد.

با توجه به تولید گوشی های هوشمند و تکنولوژی هوش مصنوعی به کار گیری فناوری جدید ar در اپلیکیشن های هوشمند تجربه شگفت انگیزی را به وجود خواهد آورد. تجربه ای پول ساز و جذاب.

نمونه ها

واقعیت افزوده

اپلیکیشن هوشمند - ar

Plantal‪e

Plantale یک برنامه خیره کننده ، جذاب و آموزنده است که شما را به سفر در زندگی یک گیاه می کشاند. شما می توانید مراحل رشد گیاه را از یک بذر ساده مشاهده کرده و نحوه تولید مثل گیاه را برای تشکیل این بذر کشف کرده و در مورد آناتومی و مورفولوژی تمام قسمتهای گیاه با سهولت و دقت بسیار زیاد با AR آشنا شوید.

واقعیت افزوده - ar

 

 

Augment – 3D

 

Augment یک برنامه موبایل * مبتنی بر ARCore برای تجسم مدل های سه بعدی در واقعیت افزوده است که در اندازه واقعی و محیط واقعی در زمان واقعی ادغام شده است. Augment بهترین برنامه واقعیت افزوده برای افزایش فروش شما ، جلب نظر مشتریان و یا به سادگی آوردن ایده های شما است. مدلهای سه بعدی خود را به http://augment.com اضافه کنید.

* برای اجرای برنامه به دستگاه سازگار ARCore نیاز است.

 

خدمات وب جنیوس:

واقعیت افزوده - ar

پروژه های توریستی

واقعیت افزوده در صنعت گردشگری و توریسم سر و صدای بسیاری به پا کرده است. برنامه های ناوبری، باستانشناسی و بوم گردی بسیاری در دنیا از فناوری واقعیت افزوده در اپلیکیشن بهره می برند. تصور کنید سفر به قلب قطب جنوب یا سیاره مریخ بر روی مبل خانه تان!!! این فناوری می تواند محرک مناسبی برای صنعت گردشگری باشد.

واقعیت افزوده - ar

پروژه های آموزشی

دوران همه گیری ویروس کرونا اهمیت سیستم های آموزشی از راه دور را در جوامع برجسته کرد. در آینده ای نزدیک انقلابی در عرصه آموزش و پرورش کشور های دنیا به وقوع خواهد پیوست خصوصا با ضحور تکنولوژی جدید واقعیت افزوده در این عرصه. بسیاری از مدارس و دستگاه های آموزشی در آینده به سمت این تکنولوژی سوق داده می شوند.

واقعیت افزوده - ar

پروژه فروشگاه هوشمند

اپلیکیشن هوشمند در فروشگاه هایی که از فناوری واقعیت افزوده پشتیبانی می کنند تجربه ای بی نظیر برای کاربران فراهم می آورند. تصور کنید پیش از خرید یک جفت کفش آن کفش را از فاصله 2000 کیلومتری می پوشید!!! جالب نیست؟ واقعیت افزوده در آینده ای نزدیک تجارت آنلاین را دگرگون می کند. بد نیست شما هم با این موج عظیم و پول ساز سواری کنید…