7 مرحله برای شروع یک تجارت آنلاین کوچک

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دنباله ای از مراحل وجود دارد که می توانید برای تضمین موفقیت خود در هنگام راه اندازی یک کسب و کار کوچک بصورت آنلاین دنبال کنید. من دیده ام که هزاران نفر با انجام کارهای زیر مشاغل موفقی را شروع و رشد می دهند:

نحوه راه اندازی کسب و کار آنلاین

1-یک نیاز پیدا کنید و آن را پر کنید.

2-کپی بنویسید که بفروشد.

3-یک وب سایت با کاربرد آسان طراحی و بسازید.

4-از موتورهای جستجو برای هدایت بازدید به سایت خود استفاده کنید.

5-یک اعتبار تخصصی برای خود ایجاد کنید.

6-مشتریان و مشترکین خود را از طریق ایمیل پیگیری کنید.

7-درآمد خود را از طریق فروش مجدد و افزایش قیمت افزایش دهید.

هر کس ، از تازه کار گرفته تا یک کارآفرین آنلاین و باتجربه ، می تواند از این فرآیند در یادگیری راه اندازی کسب و کار بصورت آنلاین بهره مند شود.

مرحله 1: مشاغلی را راه اندازی کنید که نیاز شما را برآورده کند.

بیشتر افرادی که تازه کار خود را شروع می کنند ، اشتباه می کنند که اول به دنبال یک محصول می گردند ، و در مرحله دوم به دنبال یک محصول هستند. برای افزایش شانس موفقیت خود ، از بازار شروع کنید. ترفند این است که گروهی را پیدا کنید که به دنبال راه حل برای یک مشکل هستند ، اما نتایج زیادی پیدا نمی کنند. اینترنت این نوع تحقیقات بازار را آسان می کند: به تالارهای گفتگوی آنلاین مراجعه کنید تا ببینید مردم چه سوالاتی می پرسند و چه مشکلاتی را برای حل آنها حل می کنند. برای یافتن کلمات کلیدی که بسیاری از افراد در جستجوی آن هستند ، تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید ، اما با سایر سایت ها رقابت چندانی ندارید. با مراجعه به سایت های آنها و یادداشت برداری از آنچه برای جبران تقاضا انجام می دهند ، رقبای احتمالی خود را بررسی کنید. سپس می توانید از آنچه آموخته اید استفاده کنید و محصولی را برای بازاری موجود ایجاد کنید – و این کار را بهتر از رقابت انجام می دهید

مرحله 2: نسخه ای را بفروشید که به فروش می رسد.

یک فرمول کپی فروش ثابت شده وجود دارد که بازدیدکنندگان را از لحظه ورود تا لحظه خرید از طریق فرآیند فروش هدایت می کند: 

1- با یک عنوان جذاب جذابیت را برانگیزید. 

2- مشکلی که محصول شما حل می کند را شرح دهید. 

3-اعتبار خود را به عنوان حل کننده این مشکل ایجاد کنید.

4-توصیفات افرادی که از محصول شما استفاده کرده اند را اضافه کنید.

 5-درباره محصول و چگونگی سود آن برای کاربر صحبت کنید. 

6-پیشنهاد دادن. 

7-تضمین محکم بدهید. 

8-ایجاد فوریت 

9-فروش را بخواهید.

در کل نسخه خود ، باید بر این نکته تمرکز کنید که چگونه محصول یا خدمات شما به طور منحصر به فردی قادر به حل مشکلات مردم یا زندگی بهتر آنها است. مثل مشتری فکر کنید و بپرسید “چه چیزی در این کار برای من وجود دارد؟”

مرحله 3: وب سایت خود را طراحی و بسازید.

هنگامی که بازار و محصول خود را به دست آوردید و روند فروش خود را ناخوشایند کردید ، اکنون برای طراحی وب مشاغل کوچک خود آماده هستید. به یاد داشته باشید که آن را ساده نگه دارید. کمتر از پنج ثانیه وقت دارید تا توجه کسی را به خود جلب کنید – در غیر این صورت ، او دیگر از بین نخواهد رفت. چند نکته مهم که باید بخاطر بسپارید:

* یک یا دو قلم ساده را در پس زمینه سفید انتخاب کنید.

* پیمایش خود را واضح و ساده و در هر صفحه یکسان انجام دهید.

* فقط در صورت تقویت پیام شما از گرافیک ، صدا یا فیلم استفاده کنید.

* یک پیشنهاد انتخاب را شامل کنید تا بتوانید آدرس های ایمیل را جمع آوری کنید.

* خرید را آسان کنید – بیش از دو کلیک بین مشتری بالقوه و پرداخت.

* وب سایت شما ویترین فروشگاه آنلاین شماست ، بنابراین وب سایت آن را مشتری پسند کنید.

مرحله 4: از موتورهای جستجو برای هدایت خریداران هدفمند به سایت خود استفاده کنید.

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ساده ترین راه برای جلب بازدید از یک سایت کاملاً جدید است. این دو مزیت نسبت به انتظار برای دیدن ترافیک به صورت ارگانیک به شما دارد. اول ، تبلیغات PPC بلافاصله در صفحات جستجو نشان داده می شوند ، و دوم ، تبلیغات PPC به شما امکان می دهد کلمات کلیدی مختلف و همچنین عناوین ، قیمت ها و روش های فروش را آزمایش کنید. نه تنها به بازدید فوری دست می یابید ، بلکه می توانید با استفاده از تبلیغات PPC بهترین کلمات کلیدی با بالاترین بازده را پیدا کنید. سپس می توانید کلمات کلیدی را در کپی و کد خود در سرتاسر سایت خود پخش کنید ، که به رتبه بندی شما در نتایج جستجوی ارگانیک کمک می کند.

مرحله 5: یک اعتبار تخصصی برای خود ایجاد کنید.

مردم از اینترنت برای یافتن اطلاعات استفاده می کنند. این اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار سایت های دیگر قرار دهید و بازدید و بازدید بهتر و رتبه بندی بهتر موتور جستجو را مشاهده خواهید کرد. راز این است که همیشه با هر اطلاعات جزئی پیوند به سایت خود داشته باشید. محتوای رایگان و تخصصی را هدیه دهید. مقالات ، فیلم ها یا هر محتوای دیگری را که برای مردم مفید باشد ، ایجاد کنید. این محتوا را از طریق فهرست مقاله های آنلاین یا سایت های رسانه های اجتماعی توزیع کنید. پیوندهای “ارسال به دوست” را در مورد محتوای ارزشمند در وب سایت خود قرار دهید. در تالارهای گفتمان صنعت و سایت های شبکه های اجتماعی که بازار هدف شما در آن معلق است ، یک متخصص فعال شوید. مرتبط: نحوه ایجاد Chatbot پیام رسان فیس بوک به صورت رایگان و بدون کدگذاری به خوانندگان جدید خواهید رسید. اما حتی بهتر ، هر سایتی که محتوای شما را ارسال می کند به سایت شما پیوند می خورد. موتورهای جستجو عاشق پیوندهای سایت های مربوطه هستند و در رتبه بندی به شما پاداش می دهند.

مرحله ششم: با استفاده از قدرت بازاریابی از طریق ایمیل بازدیدکنندگان را به خریدار تبدیل کنید.

هنگامی که یک لیست انتخاب می کنید ، یکی از با ارزش ترین دارایی های تجارت آنلاین خود را ایجاد می کنید. و مشترکین به شما اجازه می دهند برای آنها ایمیل ارسال کنید. این بدان معنی است:

* شما به آنها چیزی می دهید که آنها خواسته اند.

* شما در حال توسعه روابط مادام العمر با آنها هستید. * پاسخ 100 درصد قابل اندازه گیری است.

* بازاریابی از طریق ایمیل ارزان تر و موثرتر از چاپ ، تلویزیون یا رادیو است زیرا بسیار هدفمند است.

* هرکسی که به سایت شما مراجعه کند و لیست شما را انتخاب کند ، پیشتاز بسیار خوبی است. و هیچ ابزاری بهتر از ایمیل برای پیگیری این لیدها وجود ندارد

مرحله هفتم: درآمد خود را از طریق فروش مجدد و گران فروشی افزایش دهید.

یکی از مهمترین استراتژیهای بازاریابی اینترنتی ، توسعه ارزش زندگی هر مشتری است. حداقل 36 درصد از افرادی که یک بار از شما خرید کرده اند در صورت پیگیری از آنها ، دوباره از شما خرید می کنند. بسته شدن این فروش اول سخت ترین قسمت است – البته گرانترین آن را هم ذکر نکنید. بنابراین برای جلب مجدد خرید مجدد از فروش و گران فروشی استفاده کنید: محصولاتی را ارائه دهید که مکمل خرید اصلی آنها باشد. کوپن های وفاداری الکترونیکی را که می توانند در بازدید بعدی خود استفاده کنند ، ارسال کنید. محصولات مرتبط را پس از خرید در صفحه “متشکرم” خود ارائه دهید. به مشتریان خود برای وفاداری آنها پاداش دهید و آنها حتی وفادارتر می شوند.

اینترنت به قدری سریع تغییر می کند که یک سال آنلاین در دنیای واقعی برابر با پنج سال است. اما اصول چگونگی راه اندازی و رشد یک تجارت آنلاین موفق به هیچ وجه تغییر نکرده است. اگر به تازگی یک کسب و کار کوچک را به صورت آنلاین شروع می کنید ، به این توالی پایبند باشید. اگر مدتی آنلاین بوده اید ، یک بررسی سریع انجام دهید و ببینید آیا مرحله ای از آن غفلت کرده اید یا از قبل هرگز مجبور به انجام آن نشده اید. نمی توانید با اصول کار اشتباه کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

فرم طراحی وب سایت

فرم سفارش خدمات سئو

فرم سفارش خدمات اپلیکیشن

فرم ثبت سفارش