سئو و افزایش رنک وب سایت

مهمترین نکته این که باید محتوای با کیفیت داشته باشید، محتوایی در خدمت هدف. چیزی که کاربر به وضوح به دنبال آن است یا به آن نیاز دارد.

مارتین اسپلیت (Martin Splitt) تحلیلگر وبمستر ترندز گوگل

وب سایت شما چگونه سئو خواهد شد؟

تولید محتوای خالص

ایجاد و تولید محتوای هدفمند و خالص در رابطه با کسب و کار شما، محتوایی با طول مشخص و با رعایت تمامی قواعد و چهارچوب های اعلامی گوگل برای سئو استاندارد.

شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از فاکتور های مهم سئو ارجاع کاربران شبکه های اجتماعی به وب سایت است که در این مورد نیز تیم وب جنیوس ارتباطی امن بین سایت و شبکه اجتماعی شما به وجود می آورد.

ایجاد بک لینک

ایجاد بک لینک های با کیفیت در سایت های پربازدید ایرانی، بک لینک بعد محتوای خالص و استاندارد دومین فاکتور مهم در سئو محسوب می شود که ما در این رابطه با وب سایتهای زیادی در ارتباط هستیم.

صفحه ها و کلمات کلیدی

ایجاد و استفاده از از کلمات کلیدی هدفمند مربوط به کسب و کار شما و همینطور بهینه سازی سرعت و محتوای صفحات سایت شما برای سئو ON-page

وب جنیوس

یک بسته انتخاب کنید

در اینجا 3 بسته سئو برای شما در نظر گرفته شده که با احتساب بودجه و کسب و کارتان یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید.

524000 تومان

یک بار

silvermedal

12,600,000 تومان

12 ماهه

goldmedal

16380000 تومان

12 ماهه

سوالات پیش از تماس

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

ما در ایران دو نوع سئو شناخته شده داریم سئوی ساعتی و سئوی بلند مدت، در سئو ساعتی چیزی مابین 50000 تومات تا 700000 تومان و سئوی بلند مدت چیزی ما بین 800000 تومان تا 3000000 تومان ماهانه می باشد. میزان هزینه سئو را مقدار عملکرد استراتژی های که سئو منیجیر در وب سایت شما پیاده خواهد کرد مشخص می کند. در وب جنیوس حرفه ای ترین و کامل ترین خدمات سئو ماهانه چیزی در حدود 2100000 تومان خواهد بود.

مسلما خیر! سئوی ساعتی را خود من به شخصه به عنوان یک وب مستر قبول ندارم برای کسب و کار هایی که به دنبال پیشرفت و توسعه هستند. البته سئو ساعتی حرفه ای برای کسانی که خود انگیزه و علاقه مند به ایجاد مستمر محتوا در صفحه سایت خود هستند بسیار مناسب خواهد بود.

بعد از تماس با مدیر فروش و خدمات وب جنیوس فرمی برایتان ارسال خواهد شد تا لینک وبسایتتان و مشخصاتتان را در آن وارد کنید ، پس از برسی سایتتان توسط پشتیبانی وب جنیوس با شما تماس گرفته خواهد شد مراحل پرداخت، زمان شروع پروژه و یک کپی از متن قرار داد برایتان ارسال خواهد شد. شیوه پرداخت توسط شما می تواند به صورت ماهانه و یا یک جا و سالانه باشد، البته در برخی سرویس ها با توجه به حجم سرماه گذاری مورد نیاز وب جنیوس تعیین می کند چگونه مبلغ قرارداد پرداخت خواهد شد.

در صورتی که قرارداد از طرف وب جنیوس به هردلیلی فسخ شود تیم وب جنیوس موظف به پرداخت تمام و کمال وجه دریافتی به علاوه 30% ضرر و زیان به کاربر می باشد، اما در صورتی که قرارداد توسط کاربر به صورت انصراف فسخ شود تیم وب جنیوس میزان هزینه به تعداد ماه کار بر روی سایت را به علاوه 30% ضرر و زیان فسخ قرارداد از کاربر کسر خواهد کرد و با قی مانده پول پرداخت شده اولیه را ظرف 24 ساعت باز می گرداند

برای اطلاعات بیشتر و و کمک به بهبود عملکرد تیم وب جنیوس در بخش تماس با ما با ما در ارتباط باشید