ساخت بک لینک – 14 روش آسان برای ساخت بک لینک های مفید

ساخت بک لینک همیشه جزو اساسی ترین مسائل مربوط به سئو بوده و هست. بهینه سازی Google بر این فرض استوار است که هرچه تعداد افرادی که وب سایت شما را دوست دارند بیشتر باشند ، سایت شما از ارزش بالاتری برخوردار بوده و در نتایج جستجو سزاوار رتبه بالاتری هست.

و تقریباً دو دهه از ابداع آن ، در زیر ریاضیات پیشرفته ، انبوهی از گرایشهای MIT به بخش تحقیق و توسعه فرو رفته و صدها میلیارد دلار درآمد یک اصل ساده دارد: بهینه سازی Google کار می کند. محبوبیت شاخص خوبی برای ارزش گذاری یک وب سایت است.

اما چه چیزی محبوبیت آنلاین را تشکیل می دهد؟ از دید یک موتور جستجو ، بک لینک از سایت دیگری که به شما اشاره می کند یک رأی اعتماد به نفس معنی دار است.

چرا بک لینک؟

ما در اینجا درباره پیوندهایی که در وب سایت خود قرار داده اید صحبت نمی کنیم ، اگرچه این “پیوندهای داخلی” در واقع مهم بوده و اغلب از آنها کم استفاده می شود. بیایید بر روی چگونگی ایجاد بک لینک برای استفاده دیگران از طریق وبلاگ ها ، مقالات ، سایت های رسانه های اجتماعی و غیره به وب سایت شما تمرکز کنیم به عنوان مثال ، “در اینجا بررسی بهترین رستوران در نیویورک (پیوند به کسب و کار شما) است.” و در حالی که توییت ها ، پسندیدن ها و 1+ ها اکنون در کنار پیوندها به فاکتورهای مهم رتبه بندی تبدیل می شوند ، داشتن لینک وب سایت ها به شما هنوز هم یک نیاز اساسی برای افزایش موتور جستجو به بازدید از وب سایت است.

تعداد بی شماری مکان وجود دارد که می توان در آنها اقدام به ساخت بک لینک کرد. و گستردگی کار می تواند فلج کننده باشد. اما باید بهینه سازی Google را در برخی موارد شروع کنید. نباید منفعلانه منتظر بمانید تا بالاخره مردم تصمیم بگیرند که به شما پیوند دهند. بنابراین ما در وب جنیوس تصمیم گرفتیم لیستی از مکانهای محبوب برای ساخت بک لینک را برایتان آماده کنیم. این موارد به محبوبیت بیشتر شما در بستر اینترنت کمک می کند و حتی اگر سایت شما مدت زیادی است که فعال است ، باید برگردید و مطمئن شوید که این منابع پیوندی را پوشش داده اید یا خیر.

14 مکان آسان برای ساخت بک لینک

آیا قبلاً در مورد این منابع پیوند چیزی نشنیده اید؟ احتمالاً توسط توسعه دهنده وب به شما گفته شده است كه آنها اتلاف وقت هستند ، و ادعا می كند بک لینک به سایتهای بزرگ و محبوب برای بهینه سازی Google مفید نیستند.

این کار برای جلوگیری از ارسال هرزنامه ها انجام شده و می شود. اگر برچسب «عدم دنبال کردن» را نداشتید ، اسپم ها هزاران پروفایل فیس بوک ، نمایه LinkedIn و حساب YouTube ایجاد می کنند تا فقط این سایت ها را به وب سایت خود پیوند دهند. “عدم پیگیری” ارتباطی را که می خواهید بین یک وب سایت و وب سایت دیگر برقرار کنید قطع می کند و هدف پیوند را از منظر بهینه سازی Google به شکست می رسانند. (البته افراد همچنان می توانند روی پیوند کلیک کنند و مستقیماً از سایت شما بازدید کنند)

اما این اشتباه است که همه سایت های رسانه های اجتماعی هیچ امکانی برای پیوند گذاری ندارند. در واقع ، بسیاری از سایت ها فرصت های پیوند گذاری جذابی را فراهم می کنند. شما فقط باید آنها را پیدا کنید. و ما این کار را کردیم.

اینها همه پیوندهای واقعی هستند و کاملاً قانونی و جذاب هستند و برای بهینه سازی توسط Google تأیید شده اند.

Google Profiles

پروفایل گوگل نیز هنوز می تواند محل مناسبی برای ساخت بک لینک باشد
پروفایل گوگل نیز هنوز می تواند محل مناسبی برای ساخت بک لینک باشد

توصیه می کنیم برای کارمندان و بنیان گذاران اصلی نمایه ایجاد کنید. حتماً پیوندهای سفارشی را با متن مرتبط و واضح اضافه کنید (این متنها کلمات واقعی هستند که پیوند را تشکیل می دهند. شما می خواهید اینها عباراتی باشند که می خواهید برای پستتان پیدا شود ، نه نام یا نام شرکت شما. این متن به Google کمک می کند مشخص کند که سایت شما راجع به چیست). پیوند نمایه شما در Google Profiles فاقد منع پیگیری است و می توانید اطلاعات بیشتری را به همراه پیوند از جمله فیلم و عکس اضافه کنید. این پروفایل ها به ویژه اکنون که گوگل پلاس راه اندازی کرده است از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

Google Places

برای همه دفاتر خود یک لیست مشاغل محلی ایجاد کنید. از کلمات کلیدی مورد نظر در قسمت های نمایه و توضیحات استفاده کنید. این یک منبع عالی است که فاقد هیچ فایلی است و در نتایج جستجو از دید بالایی برخوردار است. مکانی قدرتمند ، آسان و موثر برای ایجاد بک لینک.

LinkedIn.com

لینکدین یکی از محبوب ترین مکان ها برای ساخت بک لینک است
لینکدین یکی از محبوب ترین مکان ها برای ساخت بک لینک است

یک نمایه شرکت و همچنین پروفایل های فردی برای کارمندان و بنیان گذاران اصلی ایجاد کنید. هنگام ایجاد اولین پیوند وب سایت ، “Other” را انتخاب کنید تا متن لنگر سفارشی ایجاد کند. همچنین از دو پیوند اضافی موجود استفاده کنید ، اما هیچ متن لنگر سفارشی مجاز نیست.

Digg

Digg برای تولید ترافیک عالی است و گرچه کمی کم مخاطب شده است، اما هنوز یک جامعه بزرگ است. به علاوه ، شما می توانید مقالاتی را که می خواهید تبلیغ کنید ارسال کنید و پیوند به این مقالات توسط موتورهای جستجو دنبال می شود.

Foursquare

حتی اگر دیوانه ورود به سیستم نیستید ، باید پروفایل های Foursquare را تنظیم کنید ، زیرا پیوندی که با حساب خود مرتبط می کنید دنبال می شود.

Reddit

ردیت یک مزرعه محتوای پر مخاطب با میلیون ها بازدید در روز می تواند بهترین مکان برای ساخت بک لینک باشد.
ردیت یک مزرعه محتوای پر مخاطب با میلیون ها بازدید در روز می تواند بهترین مکان برای ساخت بک لینک باشد.

یک سایت ارسال مقاله در Digg vein. بسیار فعال با کاربران بسیار درگیر. پیوندهایی که ارسال می کنید از ویژگی no-follow برخوردار نیستند.

Squidoo

در مورد هر موضوعی به اندازه دلخواه “لنزهای” Squidoo ایجاد کنید. یک لنز معمولاً از یک مقاله پس از وبلاگ با پیوند به سایر منابع توصیه شده تشکیل شده است.

Stumbleupon

یک سایت کشف مقاله که بسیار شلوغ و محبوب است. کره چشم قابل توجهی را در سراسر وب هدایت می کند. پیوندهای ارسالی در این شبکه بسیار دنبال می شوند.

Yelp

حتی اگر یک برگر از یک بابا گانوش نمی دانید ، یک نمایه در Yelp ایجاد کنید. پیوند در نمایه شما دنبال شده است. پیوندها در نظرات قابل درج نیستند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می خواهید از تخفیف های ویژه ما با خبر شوید؟    بله خیر