سیاست حریم شخصی و حفظ حریم خصوصی

شرایط و قوانین

لطفا با دقت مطالعه کنید

وب جنیوس معتقد است اصول سیاست حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات وب جنیوس و نیز راهکارهای وب جنیوس برای سیاست حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت وب جنیوس توضیح داده شده است.

محتویات این سند

1: این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که وب جنیوس از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده وب جنیوس از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران وب جنیوس را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

2: این سند به مواردی که در اختیار وب جنیوس نیست و وب جنیوس هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات وب جنیوس و افراد ثالثی که در استخدام وب جنیوس نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

1: شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت وب جنیوس اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار وب جنیوس قرار می دهید.

 

2: پس از ورود به سایت وب جنیوس شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب جنیوس نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

 

3: وب جنیوس کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

 

4: وب جنیوس به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وب جنیوس اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وب جنیوس و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

 

5: وب جنیوس از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات وب جنیوس، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

6: وب جنیوس اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

  • در صورت ادغام وب جنیوس در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب جنیوس یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از وب جنیوس بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

7: وب جنیوس ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت وب جنیوس از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

1: شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت وب جنیوس تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وب جنیوس آن ها را در سایت وب جنیوس وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد وب جنیوس ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

 

2: شما می توانید به طور کامل از وب جنیوس و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب جنیوس حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

2: وب جنیوس جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه وپیرو سیاست حریم شخصی خود، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

 

1: وب جنیوس دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات وب جنیوس یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

 

3: امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. وب جنیوس تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) وب جنیوس مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

 

سایت های لینک شده

 

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت وب جنیوس نیستند و وب جنیوس در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی وب جنیوس نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها

وب جنیوس حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت وب جنیوس خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود.

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم وب جنیوس در میان بگذارید.