طراحی و توسعه وب سایت


اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور ندارد، پس به زودی از صحنه کسب و کار حذف خواهید شد

بیل گیتس

بسته های وب جنیوس

وب جنیوس سه دسته کلی وب سایت منحصر به فرد را برای ارائه برای سه گونه خاص کسب و کار ها ارائه می دهد، این سه دسته 3 رنج درامدی و را شامل می شود که تقریبا تمامی کسب و کار ها اهم از کسب و کار های کوچکی مانند سوپر مارکت ها، بوتیک ها و فروشگاههای کوچک تا کسب و کار های بزرگی مانند کارخانه جات، تولیدی ها و هلدینگ ها  را پوشش می دهد، امکانات و خدمات قابل ارائه برای این سه دسته با هم تفاوت اساسی دارد و از نظر  قیمت تمام شده رنجی ما بین 2 میلیون تومان تا 50 میلیون تومان را در بر می گیرد. یکی از از اساسی ترین امکانات موجود در رنج بالا استفاده از قالب صد درصد طراحی شده و اختصاصی ، توسعه اپلیکیشن اختصاصی برای سایت و همچنین استفاده از هاست سرور های اختصاصی و پرسرعت است. لازم به ذکر است که کلیه قالب های مورد استفاده در وب جنیوس اختصاصی و منحصر به فرد بوده و فقط سطح دسترسی کاربران و خریداران به بخش های مختلف قالب بر حسب دسته مورد نظرش تعیین می شود.

بسته اقتصادی

این بسته مناسب بسیاری از کسب و کار های کوچک است که می خواهند در اینترنت حضور داشته باشند و محصولاتشان را به صورت آنلاین به فروش برسانند. اگر می خواهید حضور در اینترنت و فروش آنلاین را تجربه کنید این بسته برای شروع عالیست!

بودجه مورد نیاز برای این بسته از 2,880,000 تومان تا نهایتا 6,600,000 تومان میلیون خواهد بود.

بسته تجاری

بسته تجاری مناسب کسب و کار های توسعه یافته تر و بزرگتر می باشد، شامل امکانات گسترده ای چون ارتباط با شبکه های اجتماعی، درگاه پرداخت اختصاصی و همینطور شش ماه پشتیبانی سئو رایگان می باشد. این سرویس دارای امکانات مطلوبی برای شناخت یک کسب و کار در این اینترنت و شبکه های اجتماعی می باشد.

بودجه مورد نیاز این بسته از 5,440,000 تومان تا 14,000,000 تومان متغیر است.

برندها و غولهای تجاری

همانطور که از نام این بسته پیداست مناسب برند های بزرگ و و توسعه یافته است که قصد دارند به سرعت و به زیباترین و حرفه ای ترین شکل ممکن در اینترنت فعالیت کنند. این سرویس دارای امکانات گسترده و 1 سال پشتیبانی سئو رایگان می باشد.

بودجه مورد نیاز برای این سرویس از 14000000 تومان تا 50000000 تومان متغیر است.

پشتیبانی

تمامی بسته های طراحی سایت وب جنیوس شامل پشتیبانی می باشند، البته یک شماره اختصاصی ویژه بسته های حرفه ای وجود دارد که مشتریانی که از خدمات دسته حرفه ای وب جنیوس استفاده می کنند از آن شماره مستقیم در هر لحظه برای پشتیبانی می توانند بهره ببرند، برای دو دسته اقتصادی و تجاری نیز تیکت پشتیبانی وب جنیوس همواره آنلاین است.

به روز رسانی

هر سه دسته موجود در سبد وب جنیوس شامل به روز رسانی های مدت دار می باشند که در بخش معرفی دسته ها در زیر به آن اشاره خواهد شد.

3دسته اصلی خدمات ما

اقتصادی

این دسته شامل سه ماه به روز رسانی رایگان، سه ماه پشتیبانی رایگان، امکان ارسال پست توسط کاربر، مدیریت سئو، ارسال محصول، مدیریت موجودی انبار و شیوه ارسال و درگاه پرداخت

تجاری

این دسته شامل سه ماه به روز رسانی رایگان، شش ماه پشتیبانی رایگان، امکان ارسال پست توسط کاربر، مدیریت سئو، ارسال محصول، مدیریت موجودی انبار و شیوه ارسال و درگاه پرداخت اختصاصی، پشتیبانی تولید محتوای 6 ماهه، امکان اتصال به اپلیکیشن

حرفه ای

قالب با دسترسی 100%،هاست سرور اختصاصی پر سرعت، افزایش رنک الکسا در 6 ماه اول، اپلیکیشن 100% اختصاصی همراه با بروز رسانی سالانه رایگان و همینطور بروز رسانی لحظه ای. این دسته دارای 1 سال پشتیبانی رایگان و 6 ماه بروز رسانی رایگان می باشد