قیمت سایت چقدر است؟ چقدر باید برای یک سایت هزینه کرد؟

قیمت سایت چقدر است؟ خیلی از ما این سوال را پیش از شروع یک کسب و کار آنلاین از خودمان می پرسیم. قیمت سایت به فاکتور ها ی گوناگونی مانند:

 • تعداد صفحات
 • میزان سفارشی سازی واختیارات مالک
 • نوع هاست
 • نوع امکانات امنیتی
 • سئو
 • تولید محتوا
 • پشتیبانی
 • دامنه

بستگی دارد. اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه بی اندازید قبل از هرچیز باید بداند که از کسب و کارتان چه می خواهید.

اگر هدفتان را می دانید و می دانید که چه می خواهید بکنید و الان فقط می پرسید قیمت ساید چقدر است و چقدر باید هزینه کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

پروژه های تحقیقاتی مستقل و بررسی های بی طرفانه ما بخشی از برنامه وب جنیوس برای افزایش سطح آگاهی مخاطبان است.

یکی از سوالات متداول که ما از مخاطبانمان می شنویم این است: “ساخت یک وب سایت چقدر هزینه دارد؟” ما این مطلب را گردآورده ایم تا به این سوال پاسخ دهیم. و به شما کمک کنیم تا درک درستی از هزینه در این صنعت بدست آورید.

پس از 10 سالی که از عمر وب به معنای فعلی در ایران می گذرد همه چیز از سازندگان وب گرفته تا ارائه دهندگان خدمات میزبانی.

می توانم با قطعیت بگویم هنوز ما در میان عموم مردم در صنایع گوناگون هنوز درک دقیقی از هزینه و قیمت سایت و خدمات تحت وب نداریم.

در واقع ما همه اشتباهات معمول را مرتکب شده ایم – اما با مطالعه این مقاله می توانیم برای اولین بار از آنها جلوگیری کنیم!

اول از همه ، بیایید یک بازی سریع انجام بدیم: به نظر شما کدام وب سایت هزینه بیشتری دارد؟

به نظر شما قیمت کدام سایت بیشتر است؟
سایت c یا b یا a قیمت کدام سایت بیشتر است؟

چی حدس زدی؟

اگر وب سایت A را انتخاب کرده باشید ، درست است. این یک سایت سفارشی است ، به این معنی که احتمالاً هزینه آن در حدود 18000000 تومان است.

دو طرح دیگر عبارتند از um drum roll این دو سایت دوم دارای قالب های وب سایت رایگان از سازندگان وب سایت های آماده DIY Wix و Squarespace.

با استفاده از این سایت سازان آماده ، ساخت یک وب سایت بدون تبلیغ حداقل 12 تا 13 دلار (در آمریکا) در ماه هزینه دارد.

تشخیص اینکه کدام طراحی هزینه بیشتری دارد فقط با دیدن آنها بسیار دشوار است. هزینه ساخت یک وب سایت در هر ماه با یک سازنده وب سایت در حدود 250000 تومان است ، در حالی که استخدام یک طراح وب برای طراحی و ساخت یک سایت بیش از 10 میلیون تومان (برای یک وب سایت سفارشی و اختصاصی) هزینه دارد.

همانطور که می بینید ، مهم است که قبل از یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت ، هزینه های مختلف آن را در نظر بگیرید.

هزینه ساخت یک وب سایت به طور معمول چقدر است؟

اگرچه به طور متوسط ساختن یک وب سایت در ایران حدود 2500000 تومان هزینه دارد و هزینه نگهداری آن در هر ماه حدود 1800000 تومان است.

اگر طراح یا توسعه دهنده ای استخدام کنید ، این تخمین بیشتر است.

انتظار می رود هزینه ای در حدود 12000000 با هزینه مداوم 2 میلیون تومان در ماه برای نگهداری و تولید محتوا داشته باشید.

مورد نیازهای وب سایت
بازه قیمت
دامنه
16000 تا 1770000 تومان سالانه
هاست سرور
110000 تا 2770000 تومان سالانه
گواهی ssl معتبر
80000 تا 2880000 تومان سالانه
قالب وب سایت
0 تا 5500000 تومان سالانه
امکانات فروشگاهی آنلاین
40000 تا 7000000 تومان سالانه
تولید محتوا
110000 تا 1800000 تومان ماهانه
اپلیکیشن و خدمات کاربردی
250000 تا 7700000 تومان سالانه
سئو صفحات
250000 تا 2700000 تومان یکجا

برای ساخت وب سایت سه روش اصلی وجود دارد: استفاده از سازنده وب سایتهای سریع. ساخت با وردپرس یا استخدام طراح وب. اینکه شما کدام روش را انتخاب کنید تأثیر زیادی در هزینه وب سایت شما خواهد داشت.

به عنوان مثال ، ایجاد محتوا با یک وب ساز رایگان است ، اما اگر از طراح وب استفاده می کنید هزینه آن بیش از 8 میلیون تومان است.

سازندگان وب سایت فوری معمولاً ارزان ترین روش ساخت وب سایت هستند.

در حالی که وردپرس از نظر فنی یک پلت فرم رایگان و منبع باز است ، شما باید هزینه میزبانی ، تم ها و پلاگین ها و حتی کمک های حرفه ای یک توسعه دهنده را پرداخت کنید.

(وب سایت های وردپرسی وب جنیوس به همین خاطر تا حدودی ارزان هستند).

استخدام یک طراح وب گرانترین گزینه است. اگر واقع بین باشیم ، شما نمی توانید برای یک طراح وب کمتر از 8000000 تومان بپردازید.

چه روشی برای شما مناسب است؟

شما باید روش مناسب خود را انتخاب کنید. استخدام یک طراح وب گران است ، اما این زحمت فنی را از دست شما می گیرد. استفاده از سازنده وب سایت ارزان و آسان است ، اما آن سطح کنترل وردپرس را ندارید. وردپرس به شما امکان انعطاف پذیری می دهد ، اما وقت گیرترین و عملی ترین روش است.

ما در مورد هر گزینه شما را راهنمایی خواهیم کرد. قیمت های مختلف را بررسی خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که چگونه از پول خود بیشترین بهره را ببرید. آماده هستید؟ شروع می کنیم!

هزینه استفاده از وردپرس برای یک وب سایت چقدر است؟

خود وردپرس رایگان است اما افزونه ها و بسیاری از قابلیت های آن می تواند تاثیر قابل توجهی در قیمت سایت داشته باشد
محبوب ترین پلتفرم تولید محتوای وب سایت در دنیا

150000 – 990000 تومان هزینه اولیه و سپس 70000 – 350000 تومان در ماه

عنوان هزینهضرورتقیمتتوضیحات
وردپرس0وردپرس رایگان است
پلاگین ها✔️0 تا 990000انواع پلاگین های رایگان و پولی وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد با این حال پلاگین ها بر حسب نوع نیاز شما می توانند هزینه نهایی را افزایش دهند.
قالب✔️0 تا 550000تومانانواع قالب های رایگان و پولی در وردپرس وجود دارند که البته اغلب پولی ها نیز نیاز به آنلاک شدن برخی از بخش های مهم دارند که هزینه بر است.
هاست✔️96000 تا 2300000 تومان سالانهانواع مختلفی از وب هاستینگ های وردپرسی با قیمت های مختلف وجود دارند که از نظر کارایی، سرعت و حجم دارای اختلاف قیمت هستند
امنیت✔️0 تا 9000000 تومان ماهانهارائه دهندگان خدمات امنیت وب سایت گوناگونی وجود دارند مانند jetpak و cloudflare و … هزینه استفاده از خدمات آنها تا 9 میلیون تومان بالا میرود.
پشتیبانی حرفه ای و backend110000 تا 850000 تومان در هر ساعتهرچقدر هم در وردپرس حرفه ای شوید متاسفانه کار با وردپرس به معنای طراح وب بودن نیست! البته وردپرس هم پیچیدگی های خود را دارد اما اغلب اوغات شما نیاز به پشتیبانی یک بکند وب سایت حرفه ای خواهید داشت.

استفاده از وردپرس به شما امکان کنترل بیشتر وب سایت – و مدیریت بودجه شما را می دهد. ورد پرس برای این افراد مناسب است:

 • کسانی که کمی اعتماد به نفس فنی دارند
 • هرکسی که سفارشی سازی کامل می خواهد
 • وبلاگ ها ، سایت های تجاری و وب سایت های بسیار بزرگ

هزینه یک وب سایت وردپرس بسیار نا محدود است. این به عوامل مختلفی بستگی دارد. زیرا هنگام راه اندازی سایت وردپرس بسیاری از جنبه های مختلف وجود دارد که باید به آنها فکر کنید.

میزبانی وب (هاست)

از یک طرف ، وردپرس رایگان است. تم ها و پلاگین های رایگان نیز وجود دارد ، بنابراین در تئوری پایین نگه داشتن هزینه ها آسان است. با این حال ، ممکن است متوجه شوید که به یک موضوع مهم تر باید فکر کنید! و سپس اندیشیدن به میزبانی به فکر خطور می کند. اگر یک توسعه دهنده وردپرس استخدام کنید ، کل هزینه وب سایت شما به سرعت می تواند افزایش یابد.

هاست عامل ضروری و هزینه ای اجتناب ناپذیر از طراحی سایت است
هاست عامل ضروری و هزینه ای اجتناب ناپذیر از طراحی سایت است

هزینه های مختلفی وجود دارد که می تواند قیمت کل ساخت وب سایت وردپرس را تحت تأثیر قرار دهد ، اما هزینه اصلی میزبانی یا هاست است.

می توانید با استفاده از تم ها و افزونه های رایگان کنار بیایید ، اما میزبانی یک هزینه ضروری و مهم است که برای آنلاین شدن وب سایت وردپرس شما بسیار مهم است.

بنابراین ، هزینه میزبانی وب سایت وردپرس چقدر است؟ بستگی به ارائه دهنده شما دارد. تعداد زیادی ارائه دهنده خدمات میزبانی در کشور وجود دارد که می توانند از بین آنها انتخاب کنند. من نمی خواهم هاست خاصی را معرفی کنم و بگویم این عالی است! در نهایت هاست و انتخاب آن به تجربه شما بستگی دارد. تجربه ای که باید کسب کنید. سرعت، پشتیبانی و امکانات 3 موئلفه اصلی انتخاب یک هاست ایده آل است.

هزینه بهترین میزبان وب در ایران چقدر است؟

در اینجا تعدادی از ارائه دهندگان برتر میزبانی وردپرس در ایران با توجه به تحقیقات ما و برنامه های قیمت آنها آماده شده است:

نام ارائه دهندهگارانتی بازگشت وجهارزان ترین پلنگرانترین پلندوره
ایران سرور14 روز1069000 تومان1933000 تومان12 ماه
میهن وب هاستندارد185000 تومان351000 تومان1 ماه
هاست نگار100 ساعت96000 تومان1856000 تومان12 ماه
ایران هاستندارد650000 تومان2300000 تومان12 ماه

از نظر من ایران سرور به دلیل اصالت و قدمت، در کل بهترین گزینه برای میزبانی وردپرس مشترک و مدیریت شده است. میزبانی میهن یک مجموعه قوی از برنامه های مدیریت شده وردپرس را ارائه می دهد ، اگر شما به دنبال چیزی گسترده تر از حد تصورتان هستید آن را توصیه می کنم.

هاست نگار نیز از نظر قیمت رنج گسترده ای را برای وردپرس ارائه می دهد. این هاست فقط میزبانی مشترک وردپرس را فراهم می کند. اما اگر با قیمت بالاتر و کیفیت بروز تر و آپتایم و سرعت بسیار بالا مشکلی ندارید به ایران هاست هم عالیست.

آیا باید از یک حرفه ای کمک بگیریم؟

بسیاری از مبتدیان از وردپرس استفاده می کنند ، اما اگر یک وب سایت پیچیده یا سفارشی می خواهید ، احتمالاً لازم است که یک توسعه دهنده وردپرس را برای کمک به ایده های خود استخدام کنید.

این اختیاری است ، بنابراین ما این هزینه را در کل وردپرس لحاظ نمی کنیم. زیرا بسیاری از افراد بدون کمک برنامه نویس با به راحتی با وردپر کار می کنند.

با این حال ، اگر لازم است شخصی را برای کمک به شما در سایت وردپرس خود استخدام کنید ، هزینه ای بین 110 تا 850 هزار تومان در ساعت را در نظر داشته باشید.

معمولاً هرچه بیشتر بپردازید ، توسعه دهنده حرفه ای تر بهتر خواهد بود – اما همیشه قبل از استخدام تحقیق خود را انجام دهید.

ممکن است هزینه حدود این هزینه ها خصوصا 850000 تومان در ساعت برای یک برنامه نویس بسیار زیاد به نظر برسد. اما این در متوسط هزینه ای است که باید برای یک متخصص وردپرس توانمند پرداخت کنید.

نام دامنه: 17 – 1770000 تومان در سال

شما برای کمک به افراد در یافته شدن کسب و کار آنلاین خود به یک دامنه برای وب سایت وردپرس خود نیاز دارید!

دامنه به اندازه هاست برای طراحی یک سایت ضروریست

برخلاف سازندگان وب سایت ، شما یک زیر دامنه مارک دار رایگان مانند بلاگر یا بلاگفا دریافت نمی کنید. بنابراین باید یک دامنه سفارشی را از روز اول انتخاب کنید.

وقتی حساب کاربری میزبان ایجاد می کنید ، این معمولاً بخشی از مراحل ثبت نام است ، و کل مراحل ثبت نام را بسیار آسان می کند.

دامنه ها بسته به ارائه دهنده میزبانی که در آن ثبت نام می کنید و دامنه ای که انتخاب می کنید متفاوت هستند. از جمله .com در مقابل .net .org و یا .ir این عوامل تا حد زیادی در میزان پرداختی برای دامنه شما تأثیر می گذارد.

گرچه دامنه ها به طور متوسط هر سال بین 17 تا 1770000 تومان قیمت دارند. خبر خوب این است که برخی از طراحان وب ، مانند وب جنیوس ، برای اولین سال خود یک دامنه سفارشی به صورت رایگان به شما می دهند. پس از آن ، شما باید هزینه دامنه سالانه را پرداخت کنید.

پلاگین ها: 0 تا 990000 تومان + بر حسب دوره مصرف

افزونه ها به وب سایت وردپرس شما چیز های زیادی از جمله فرم های تماس ، گواهی نامه ها ، اشتراک خبرنامه و هر چیز دیگری که می خواهید سایت شما داشته باشد به وب سایت شما اضافه می کنند!

افزونه های معروف شامل افزودن قابلیت تجارت الکترونیکی یا چند زبانه به وب سایت وردپرس شما هستند.

افزونه های پولی و افزونه های رایگان وجود دارد ، بنابراین این که شما می خواهید چه مقدار برای افزودن ویژگی های جدید به سایت خود هزینه کنید ، به خود شما بستگی دارد.

برخی از پلاگین ها با برنامه های مختلف ارائه می شوند ، بنابراین شما می توانید با استفاده از برنامه رایگان شروع به کار کنید و سپس برای باز کردن قفل نسخه بهتر آن را ارتقا دهید.

هزینه پلاگین ها از 0 تا 990000 تومان + بر حسب دوره مصرف

پوسته ها: 0 – 550000 تومان برای هر پوسته

پوسته نقش مهمی در تعیین قیمت سایت دارد
استفاده از پوسته های وردپرس

درست مانند افزونه ها ، تم های رایگان و پولی برای انتخاب شما وجود دارد. تم های رایگان راهی عالی برای شروع کار است و می توانید برخی موارد شیک را در فهرست قالب وردپرس پیدا کنید.

فقط بخاطر داشته باشید که ممکن است آنها به اندازه تم های برتر حرفه ای نباشند یا مملو از ویژگی ها نباشند. که باعث می شود بیشتر به افزونه های نا امن اعتماد کنید.

تم های برتر قیمت بالایی دارند ، حتی می تواند بیش از 500000 تومان باشد – با این حال ، این یک بار هزینه است. پس از آن پوسته برای شماست و به راحتی سفارشی و ویرایش می شود تا هر زمانی که بخواهید.

نکته مثبت در استفاده از تم پولی این است. که معمولاً با پشتیبانی بیشتر و به روزرسانی های منظم ارائه می شود. تا جلوی شکستن یا منسوخ شدن آن را بگیرد و همچنین دارای ویژگی های داخلی برای صرفه جویی در هزینه شما برای پلاگین های پولی است. به عنوان یک بسته تم و پلاگین فکر کنید!

این کاملاً انتخاب شماست که از یک پوسته رایگان یا پولی استفاده کنید. فقط به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب در مورد وب سایت و ویژگی های اساسی آن فکر کنید.

امنیت: 0 تا 900000 تومان در سال

هر ارائه دهنده میزبانی به ارزش اعتبار خود ، دارای ویژگی های امنیتی در برنامه های خود است. با این حال ، سایت های وردپرسی می توانند در برابر حملات آنلاین بسیار آسیب پذیر باشند. بنابراین ارزش سرمایه گذاری در برخی اقدامات امنیتی اضافی را دارد.

پلاگین های امنیتی رایگان در دسترس هستند – به عنوان مثال ، Sucuri یک افزونه امنیتی است که تهدیدات سایت شما را اسکن ، مسدود و از بین می برد.

این افزونه رایگان است ، اما اگر یک حساب کاربری Sucuri می خواهید تا به تمام ویژگی های آن دسترسی یابید ، ارزان ترین برنامه 199.99 دلار در سال است.

Sucuri تنها گزینه نیست ، بنابراین ارزش دارد کمی تحقیق کنید. سایر گزینه های محبوب عبارتند از:

 • Wordfence – دلار 0 – 99 دلار در سال
 • JetPack – دلار 0 – 299 دلار در سال
 • Cloudflare – دلار 0 – 200 دلار در ماه
 • iThemes Security – دلار 0 – 199 دلار در سال
 • All in One WP Security & Firewall – دلار 0

هزینه یک وب سایت با استفاده از یک طراح وب چقدر است؟

8000000 – 35000000 تومان

عنوان خدماتضرورتقیمتتوضیحات
پشتیبانی ماهانه✔️750000 تا 1700000 توماناین بستگی به قرارداد شما با طراح و ارزش خدمات ارائه شده دارد. این هزینه ماهانه محاسبه شده.
اپلیکیشن ها و افزونه ها0 تا 450000 توماناگر ویژگی های خاصی درخواست کرده باشید ، طراح شما این موارد را در سایت شما قرار می دهد ، پشتیبانی و به روز رسانی آنها بستگی به تعداد و ارزش آنها دارد.
پوسته ها550000 تومان تا 7500000شما یا می توانید از یک طراح بخواهید یک پوسته برایتان طراحی کند. روش دیگر اینکه، شما می توانید یک پوسته را بخرید و از یک طراح بخواهید که آن را برای شما سفارشی کند ، در این صورت شما ابتدا باید هزینه یک پوسته را پرداخت کنید. و طراح صرفا هزینه سفارشی سازی را دریافت میکند.
هاست و میزبانی✔️96000 تا 2300000 تومان سالانههزینه هاست و فضای میزبانی که قبلا توضیح داده شد.
Security✔️0 تا 900000 تومان سالانهارائه دهندگان خدمات امنیت وب سایت گوناگونی وجود دارند مانند jetpak و cloudflare و … هزینه استفاده از خدمات آنها تا 9 میلیون تومان بالا میرود.
پشتیبانی ✔️110000 تا 850000 تومان در هر ساعتشما برای طراحی و ایجاد وب سایت خود برای یک متخصص هزینه می کنید. اگر سایت فوق العاده پیچیده ای است ، برای ویرایش در سایت خود باید آنها را به طور مداوم به خدمت کنید.

استخدام یک طراح وب برای برنامه ریزی و ایجاد سایت شما ، پروژه شما را کاملاً در دست متخصصان قرار می دهد. شما نمی توانید کاملاً آرام بنشینید و آرام باشید – برای ایجاد سایتی که دوست دارید باید با طراح وب خود کار کنید – اما این کار سنگین سازی را از شما می گیرد.

استخدام یک طراح وب برای این افراد مناسب است:

 • هر کسی که به یک وب سایت بسیار پیچیده نیاز دارد
 • کسانی که وقت صفر یا اطمینان فنی دارند
 • بودجه های کلان و وب سایت های بزرگ و سفارشی

این احتمالاً سخت ترین هزینه برای برآورد است ، زیرا طراحان وب مختلف بسته به پروژه و تجربه خود نرخ های متفاوتی را پیشنهاد می کنند.

شما ممکن است یک آژانس یا فریلنسر را انتخاب کنید ، و این نیز در هزینه تاثیر می گذارد.

آیا این هزینه خیلی زیاد است؟

فرض کنیم، شما در حال جستجو برای هزینه ای بین 3000000 تومان تا 5000000 هستید تا کسی بتواند وب سایت شما را برای شما ایجاد کند.

ما آژانس طراحی ایران سایت را بررسی کردیم ، بنابراین می توانیم بر اساس نرخ شارژ آنها ، تخمین دقیق تری به شما ارائه دهیم.

قیمت سایت در بررس ما از وب سایت ایران سایت
قیمت سایت در بررس ما از وب سایت ایران سایت

هنگامی که ما ایران سایت را آزمایش کردیم ، هزینه اولیه 20000000 و سپس هزینه نهایی 100000000 تومان .

قیمت های مقدماتی ایران سایت بین 20000000 تا 100000000 تومان و در پلن سفارشی از 100000000 تا 900000000 تومان است که ایجاد وب سایت شما را شامل می شود.

این به تعداد صفحات مورد نیاز شما ، ویژگی های مورد نظر شما و نیاز به فروش از طریق سایت شما بستگی دارد.

سپس یک هزینه مداوم وجود دارد که از 1700000 تا 12000000 تومان در ماه متغیر است.

پشتیبانی در وب سایت های سفارشی و اختصاصی

این میزبانی و امنیت را پوشش می دهد ، به شما امکان پشتیبانی می دهد و به شما امکان می دهد تا بک آپ های بی نهایت ایجاد کنید.

قیمت در اینجا بسیار مهم است ، زیرا اگر تا 20000000 تومان بپردازید ، می توانید با یک وب سایت طراحی ضعیف روبرو شوید – و درصورت تلاش برای حفظ آن ، به سرعت با مشکل روبرو خواهید شد.

چه عواملی در هزینه استخدام یک طراح وب تأثیرگذار است؟

در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام استخدام یک طراح وب در مورد آنها فکر کنید ، که همگی در هزینه نهایی ساخت وب سایت شما نقش دارد:

 • برنامه وب سایت شما چقدر پیچیده است؟
 • آیا می خواهید طراح از میزبانی ، دامنه ها و افزونه ها برای شما استفاده کند؟ یا فقط می خواهید سایت شما را طراحی و بسازند؟
 • آیا برای انجام تعمیر و نگهداری مداوم در سایت خود به آنها نیاز خواهید داشت؟ یا خودتان این کار را می کنید؟
 • آیا شما یک الگوی پیش ساخته دارید که می خواهید طراح آن را سفارشی کند؟ یا می خواهید طراح سایت شما را از ابتدا بسازد؟
 • به چه نوع ویژگی هایی نیاز دارید؟ به عنوان مثال ، آیا شما فروش آنلاین خواهید داشت؟
 • وب سایت شما چند صفحه خواهد بود؟ برای دریافت یک نقل قول دقیق باید از قبل این را بدانید.

اغلب مدیریت میزبانی و نام دامنه شخصی خود ایده خوبی است ، زیرا در این صورت به نام شما و تحت کنترل شماست. با این کار اجرای سایت شما راحت تر است و نظر شما نسبت به سایت شما بیشتر است – به عنوان مثال انتقال ارائه دهندگان خدمات میزبانی را بسیار راحت تر می کند.

قیمت سایت تمام شده : هزینه کلی/جزیی

بنابراین ، هزینه های استخدام یک طراح وب دقیقاً چقدر است؟ جدول زیر عوامل مختلفی را که برای آنها پرداخت می کنید ، تجزیه می کند تا ایده بهتری از دقیقاً هزینه ای که پرداخت می کنید و هزینه های متوسط در اختیار شما قرار دهد:

پارامتردستمزد
راه اندازی550000 تومان
طراحی و ساخت4500000 تومان
ایجاد محتوا2880000 تومان
آموزش اپراتور650000 تومان
تعمیر و نگهداری1180000 تومان
مجموع9760000 تومان
خالص هزینه طراحی یک وب سایت سفارشی در وب جنیوس

این برخی از هزینه های اغلب دیده نشده استفاده از طراح وب را برجسته می کند ، مانند اینکه برای استفاده از وب سایت خود پس از ایجاد آن ، باید آموزش ببینید. هزینه متوسط استخدام یک طراح وب برای ساخت وب سایت شما 9760000 تومان است.

احتمالاً خواهید دید که در اینجا با روش ساخت وردپرس هم پوشانی وجود دارد ، زیرا بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان از WordPress برای ایجاد سایت های خود استفاده می کنند.

در حقیقت ، یکی از روش های کاهش هزینه استخدام یک طراح وب خرید یک تم پولی وردپرس و سپس درخواست از طراح است که آن را برای شما سفارشی کند ، نه اینکه آنها را از ابتدا برای شما یک سایت بسازد.

اگر می خواهید در هرجایی که می توانید پس انداز کنید ، این یک حد وسط خوب است که در ادامه با جزئیات بیشتری به آن خواهیم پرداخت!

چگونه هزینه استخدام یک طراح وب را کاهش دهیم

بسیار خوب ، شما ممکن است فکر کنید که نمی توانید بیش از 8000000 تومان برای یک طراح وب برای ایجاد سایت خود هزینه کنید.

کاری که نباید انجام دهید یافتن یک طراح با قیمت ارزان برای صرفه جویی در هزینه است – از این طریق برای پول خود ارزش قاعل نخواهید شد! چرا که در واقع پولتان را دور می ریزید.

اگر از نظر بودجه در تنگنا هستید ، واقعیت این است که شما احتمالاً باید به بخش سازنده وب سایت یا بخش وردپرس این مقاله بروید. زیرا هزینه یک طراح وب واقعا بالا است. معمولاً در زمان استخدام یک طراح آنچه را که برای آن پرداخت می کنید ، دریافت می کنید!

آیا راهی برای کاهش هزینه هست؟

با این وجود راهی وجود دارد که می توانید هزینه استخدام یک طراح برای ایجاد سایت خود را کمی کاهش دهید.

و این برای خرید یک تم وردپرس پیش ساخته است و از یک طراح می خواهید آن را برای شما سفارشی کند.

(کاری که ما در وب جنیوس برای پایین آوردن هزینه نهایی در دو دسته اقتصادی و تجاری توسعه سایت انجام می دهیم).

این گزینه “در میان” یک وب سایت داینامیک کامل و یک طراحی وب سایت کاملاً سفارشی است.

شما می توانید یک طراح را استخدام کنید تا به شما کمک کند یک الگوی پیش ساخته را به چیزی منحصر به فرد خود اختصاص دهید.

اگر برای یک وب سایت کاملاً سفارشی آماده نیستید و الگوهای از پیش ساخته شده دقیقاً همان چیزی نیستند که می خواهید ، این گزینه خوبی است.

برای سفارشی سازی طراحی می توانید به صورت زمانی یا پروژه پرداخت کنید.

اما در وب جنیوس چه خبر؟

برای سفارشی سازی در وب جنیوس بین 5000000 تا 30500000 تومان می پردازید – متوسط این نوع خدمات در سطح اینترنت حدود 1550000 تومان است.

این قیمت سایت بسته به میزان کار شما برای انجام کار متفاوت است ، از جمله افزودن تصویر هدر ، انتقال آرم ، ایجاد یک نوار ناوبری ثابت ، تغییر طرح کلی طرح و غیره.

با این حال ، برای یک کار کامل و سفارشی از یک طراح توانمند در وب جنیوس ، حداقل 7000000 تومان در نظر بگیرید.

فکر می کنم الان دیگر یک درک کلی از قیمت سایت دلخواهتان به دست آورده باشید. هرچند این سوال که قیمت سایت چقدر است قاعدتا منطقی است اما مساله اینجاست که چگونه باید آن را محاسبه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می خواهید از تخفیف های ویژه ما با خبر شوید؟    بله خیر