کسب و کار آینده رو امروز راه بنداز!

خدمات توسعه فناوری واقعیت افزوده در وب جنیوس

AR

خدمات قابل ارائه

e

m

a

g

سرگرمی اولین چیزیست که اکثر مردم با شنیدن کلمات " واقعیت مجازی" به ذهنشان می رسد. ممکن است بازی های ویدیویی مورد علاقه ی اغلب افراد نباشد، اما همه از سرگرم شدن با سینما، تلویزیون یا پارک های تفریحی لذت می برند. به نظر می رسد واقعیت مجازی بیشتر حمایت کننده ی این سرگرمی ها باشد تا اینکه بخواهد جایگزین آن ها شود.

مسیر یابی

گوگل ماه مه گذشته گفت كه قصد دارد امكان مسیریابی با كمك تكنولوژی واقعیت افزوده (augmented reality) را به صورت محدود برای برخی از كاربران خود اضافه كند. این وعده گوگل سرانجام روز دوشنبه تحقق یافت و تعداد محدودی از كاربران داوطلب و فعال این شركت فرصت پیدا كردند تا سرویس مسیریابی جدید گوگل را در عمل آزمایش كنند.

v

a

N

p

o

h

s

فروشگاه

با این تکنولوژی در زمینه فروشگاه های اینترنتی می توان محصولات رو با ابعاد واقعی در محیطی که در جلوی ما مشاهده کرد. برای مثال یک فروشگاه فروش مبلمان را در نظر بگیریم. ما میتوانیم از این طریق مبل و یا دیگر محصولات رو در محیط خانه دید و بعد خرید را انجام دهیم.

خصوصیات سرویس واقعیت افزوده

بدون شک خدماتی که توسط واقعیت افزوده ارائه می شود منحصر به فرد و جذاب تر از سایر خدمات اینترنت مارکتینگ محسوب می شود و اساسی ترین پارامتر جذب مشتری بیشتر استفاده از راه حل های خلاقانه و جذاب و سرگرم کننده است.

منحصر به فرد

اگر دوست دارید کسب و کار و تجارتتان به روز و مدرن به نظر برسد و دیده شود واقعیت افزوده یک راه حل بی نظیر است!

به روز و مدرن

سرویس های واقعیت افزوده می تواند به کاربران و مشتریانتان احساس آرامش و راحتی در تجربه خریدشان از سایت شما را بدهند و آنها را تبدیل به مشتریان وفادار کند.

حفظ مشتری

وب جنیوس – توسعه کسب و کار اینترنتی – ما تمام توانمان را بر این مبنا می گذاریم که با سخت کوشی تک تک اعضای تیم مناسب ترین کیفیت را در خدماتمان ارائه دهیم. کیفیت خدمات وب جنیوس را یک بار امتحان کنید.

منوی سریع

دریافت خبرنامه

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای وب جنیوس محفوظ است

ساخته شده با ❤ ​برای شما توسط وب جنیوس

می خواهید از تخفیف های ویژه ما با خبر شوید؟    بله خیر