12 شغل کار در خانه که بدون نیاز به خروج از خانه می توان انجام داد – کرونا و مشاغل خانگی

چگونه کار در خانه می تواند ایجاد درآمد کند؟ شیوع ویروس کرونا در بازار کار در بسیاری از کشور های دنیا را ویران کرده است. از زمانی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، این همه گیر جهانی را در اواسط ماه مارس به عنوان یک وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد ، بیش از 30 میلیون نفر برای اولین بار درخواست مزایای بیمه بیکاری کرده اند. اقتصاددانان پیش بینی می کنند نرخ بیکاری برای ماه آوریل دو رقمی شود.

اما امید همچنان باقی است. از آنجا که محدودیت ها در محل کار بیشتر کارگران غیرضروری را در خانه نگه می دارد ، فرصت های کار از راه دور در حال افزایش است.

و کار در خانه ، از بسیاری جهات ، ممکن است هوشمندانه ترین راه حل برای کارگران مسن باشد که بیشتر مستعد ابتلا به موارد شدید COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا هستند. خبر خوب این است که می توانید مجموعه ای از مشاغل کار در خانه را در تمام صنایع و در سطوح مختلف پیدا کنید. در اینجا 12 شغل کار در خانه که در حال حاضر استخدام شده اند آورده شده است. حقوق ساعتی تخمینی بر اساس داده های کارفرمایان ، PayScale.com و منابع دیگر است.

در دوره ای که دنیا درگیر ویروس کرونا است کار در خانه یک ضرورت است

1. تدریس

اکنون که اغلب مدارس تعطیل هستند معلمانی که می توانند از راه دور کار کنند مورد تقاضا هستند. خواه به تدریس تمام وقت یا نیمه وقت ، مهد کودک یا دبیرستان ، علوم کامپیوتر یا … ، می توانید با تدریس آنلاین دانش و استعدادهای خود را به اشتراک بگذارید.

2. پرستار آنلاین

محبوبیت پرستار آنلاین یا پزشک آنلاین قبل از ورود ویروس کرونا به ایالات متحده در حال افزایش بود و امروز خوشبختانه یا متاسفانه تقاضای بیشتری پیدا کرده است. زیرا سیستم مراقبت های درمانی مملو از بیماران COVID-19 است. برخی از کارفرمایان در صدد استخدام پرستار تمام وقت راه دور برای پاسخگویی به سوالات خاص COVID-19 و کمک به مدیریت بحران مراقبت های بهداشتی فعلی از امنیت خانه های خود هستند. فرصت های دیگری نیز برای کارگران نیمه وقت در دسترس است. فقط مطمئن شوید که شرایط مجوز را بررسی کنید. به عنوان مثال ، موقعیت پزشک پرستار پزشکی از راه دور نیاز به مجوزهای خاصی از سوی دولت دارند.

3. تایپیست

اگر می توانید گوش دهید و تایپ کنید ، می توانید نسخه نویس باشید. برخی از موقعیت ها ، مانند رشته پزشکی ، ممکن است متقاضیانی را که دانش فنی موضوع را دارند ، ترجیح دهند. اما فرصت های فراوان – از جمله فرصت های موجود در Lititely (یک سرویس ارزیابی خواندن برای دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس هشتم) و Pactera Technologies (یک شرکت مشاوره دیجیتال جهانی) – نیازی به تجربه قبلی و ارائه آموزش در محل کار ندارند.

4. مشاور

از کار سخت تمام وقت عقب بروید و سعی کنید دانش و مهارت خود را به عنوان یک مشاور مستقل ارائه دهید. این می تواند یک حرکت جذاب به خصوص برای بازنشستگان در صنایع مختلفی باشد که امیدوارند سختی دوران بازنشستگی را کاهش دهند ، زیرا به شما امکان می دهد ساعت خود را مطابق صلاح دید خود تنظیم کنید اما اگر در زمینه تخصص خود پایبند باشید ، میزان حقوق و دستمزد در سطح ارشد خود را حفظ کنید. حتی ممکن است بتوانید در مورد تغییر موقعیت تمام وقت به سمت قرارداد با کارفرمای فعلی خود صحبت کنید. در غیر این صورت ، تعدادی از تابلوهای شغلی آنلاین – مانند Upwork و FlexJobs – و آژانس های کارکنان – مانند Wahve (متخصص کار با افراد قبل از بازنشستگی) – می توانند به شما در ارتباط با مشتری کمک کنند.

5. دفتردار

تخصص حسابداری خود را در خانه به رخ بکشید! و خدمات خود را به صورت مجازی ارائه دهید. AccountingDepartment.com در حال استخدام متخصصان حسابداری برای انواع موقعیت های تمام وقت و کاملاً از راه دور است که همراه با بیمه درمانی و زمان تعطیلات پرداخت می شود. راه حل های بیچ دره به دنبال مزایای حسابداری قرارداد ساعتی برای کارهای مداوم است. پاداش: دفتردار در فهرست 25 شغل نیمه وقت بازنشستگان قرار دارد.

6. دستیار مجازی

از طریق راحتی منزل و برنامه خود پشتیبانی اداری ارائه دهید. دستیارهای مجازی می توانند طیف وسیعی از خدمات ، از زمانبندی و مدیریت ایمیل تا راهبردهای رسانه های اجتماعی و برنامه ریزی رویدادها را انجام دهند. و می توانید تمام وقت این کار را از طریق آژانس یا به صورت مستقل به صورت کنفرانس انجام دهید. Boldly یک آژانس کارمندان استخدام دستیاران تمام وقت برای کار در خانه در 23 ایالت آمریکا است. یا می توانید خدمات خود را در تابلوهای مشاغل آزاد مانند FreeUp و Upwork ارسال کنید تا مستقیماً با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید.

7. مترجم

این افراد بسته به موقعیت ، کلمه نوشتاری یا گفتاری را ترجمه می کنند. در CyraCom (که در حال حاضر به دنبال مترجم سواحیلی است) ، شما می توانید تلفن ها را کار کنید و به افراد در ارتباط با پزشکان ، نمایندگان بیمه و حتی اپراتورهای 9-1-1 کمک کنید. Translate.com کارهایی را که به صورت gig-by-gig انجام می شود ارائه می دهد که می تواند انعطاف پذیری بیشتری به شما بدهد. فقط توجه داشته باشید که همه کنسرت ها ابتدا ارائه می شوند ، برای اولین بار ارائه می شوند و می توانند برای هر کلمه کمتر از یک پنی پرداخت کنند.

8. نویسنده

تمایل به بازی با کلمات دارید؟ توانایی اتصال جملات به یکدیگر می تواند شما را از یک کار در خانه در طیف گسترده ای از صنایع ، چه نویسنده تازه کار و چه یک حرفه ای با تجربه استفاده کنید. مسلماً هرچه تجربه بیشتری داشته باشید ، توانایی پرداخت شما نیز بیشتر است. تخصص در یک زمینه خاص – اعم از ورزش ، والدین ، امور مالی شخصی ، فناوری یا علوم – همچنین می تواند به افزایش چشم انداز شما و همچنین محدود کردن جستجوی شغل شما کمک کند.

9. نماینده خدمات پس از فروش

خانه خود را به یک مرکز تماس یک نفره تبدیل کنید. شما می توانید برای انواع مشاغل در طیف وسیعی از صنایع ، از خرده فروشی گرفته تا مراقبت های بهداشتی تا فناوری و موارد دیگر ، از طریق تلفن به مشتریان کمک کنید. حتی ممکن است بتوانید به صدای خود استراحت دهید و خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه دهید و از طریق ایمیل یا چت آنلاین به مشتریان کمک کنید.

10. متخصص سئو

با استفاده از مهارت های بهینه سازی موتور جستجوگر (SEO) به مشاغل کمک کنید تا در نتایج جستجوی آنلاین پیشرفت کنند. کارشناسان سئو وب سایت ها را بررسی و تجزیه و تحلیل می کنند ، موضوعات محتوا و طراحی را که می تواند آنها را به پایین بکشاند شناسایی می کنند و راه حل هایی برای بهبود آنها ارائه می دهند. بسیاری از شرکت ها به دنبال پر کردن این نوع موقعیت با کارگران تمام وقت ، نیمه وقت و پیمانی هستند.

11. نماینده فروش

فروشنده ها هنوز زنده هستند. آنها فقط در خانه کار می کنند!!! شرکت ها در طیف وسیعی از صنایع ، از مالی تا فنی و بهداشتی ، به دنبال فروشندگان حرفه ای با سطوح مختلف تجربه (و در صورت لزوم مجوز فروش) برای انتقال محصولات و خدمات خود از یک مکان دور هستند. برخی از موقعیت های سطح بالاتر حتی ممکن است یک تیم فروش را مدیریت کنند. با رفع محدودیت های COVID-19 ، ممکن است بسیاری از فرصت ها به برخی از سفرها نیاز داشته باشند.

12. مهندس نرم افزار

کارگران فناوری باید بتوانند انبوهی از فرصتهای کار از خانه را پیدا کنند. علاوه بر لیست های تمام وقت با کارفرمایان و آژانس های استخدامی فوق ، می توانید از طریق بازارهای آنلاین ، مانند FreeUp ، Remote و Upwork ، برنامه های مستقل برای مهندسان نرم افزار و توسعه دهندگان پیدا کنید.

شاید بخواهید بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می خواهید از تخفیف های ویژه ما با خبر شوید؟    بله خیر