کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید

راهنمای بهبود رتبه الکسا

بسیاری از کاربران از ما می پرسند: چگونه می توانم رتبه الکسا را بهبود بخشم؟ ما می فهمیم که این معیار برای شما و تجارت شما چقدر مهم است. به عنوان یک معیار عمومی ، تبلیغ کنندگان ، سرمایه گذاران و شرکای بالقوه Alexa Rank شما را جستجو می کنند و از آن به عنوان راهی برای ارزیابی ارزش کسب و کار شما استفاده می کنند. به همین دلیل ، پیشرفت در رتبه شما می تواند سود همیشگی و واقعی را حتی در پایینترین سطح شما به امغان بیاورد.

برای کسی که در الکسا تازه کار هستید و یا با Alexa Alexa آشنایی ندارید – این یک معیار واحد است که خلاصه ای سریع از عملکرد یک سایت (شما یا رقیب خود) را نسبت به سایر سایتهای وب ارائه می دهد. اگر روی این کار متمرکز نباشید ، ممکن است همه تلاش خود را انجام دهید تا ارزش و نمایان بودن تجارت خود را به حداکثر برسانید. در کل ، اقتدار سایت شما در وب به عنوان Alexa Rank شما معنا می شود.

ما در وب جنیوس با آپلود وب سایت شما در هاست ها و سایت های بسیار پر بازدید امکان افزایش سریع رتبه الکسا را برایتان فراهم میکنیم، شما در پنل آنالیتیک خود می توانید شاهد بازدید روزانه هزاران نفر باشید!!! هرچند این مساله باعث افزایش ناگهانی رنک شما در رنکینگ الکسا می شود اما راه حل سئو درست و منطقیی نیست! بعد از این افزایش رتبه تازه کار شما آغاز می شود، تبلیغات، شبکه های اجتماعی، تولید محتوای مستمر تا رنک بدست آمده را بعد از اندکی ریزش در نقطه مطلوبی حفظ کنید.

بیایید شروع کنیم.