چگونه از استعدادها و مهارت های خود درآمد کسب کنیم

استعداد

امرار معاش از آنچه واقعاً دوست دارید امکان پذیر است! پست ما را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه.

استعداد

اگر می توانستید از استعدادها و مهارت های خود درآمد کسب کنید و با این کار معاش زندگیتان را از آن چه دوست دارید تأمین کنید ، چه می کردید؟ یک سوال بسیار وسوسه انگیز ، و برای بسیاری از مردم ، یک سناریو غیرممکن.

اگرچه این کاری است که بسیاری از مردم برای آن تلاش می کنند ، کار با آنچه شما واقعاً دوست دارید و علاوه بر این ، داشتن انعطاف پذیری و آزادی در مورد زمان و مکان انجام این کار برای کسانی که در بازار کار سنتی هستند یک رویای دور به نظر می رسد.

خبر خوب این است که ما  اینجا هستیم تا به شما بگوییم این نوع فعالیت از آنچه تصور می کنید امکانپذیرتر است. بیشتر از این ، ما می خواهیم به شما کمک کنیم راهی برای کسب درآمد از استعدادها و مهارت های خود پیدا کنید.

با ما همراه باشید و ما به شما خواهیم گفت که چگونه با درآمد حاصل از کاری که به آن علاقه مندید زندگی کنید. آیا کنجکاو شدید که چطور؟ پس اجازه بدهید شروع کنیم!

چگونه بفهمید که استعدادهای شما چیست؟

استعداد همه چیزهایی یا کارهایی است که شما برای یادگیری و انجام آن سهولت طبیعی دارید! یعنی آن کار را راحت تر انجام می دهید و راحت تر یاد می گیرید.

بیشتر اوقات ، ما استعدادهایی داریم که بسیار ذاتی هستند و حتی نمی دانیم که آنها یک مهارت محسوب می شوند.

آنها می توانند هر چیزی باشند! مراقبت از گیاهان ، داشتن استعداد بازاریابی ذاتی ، عالی بودن در ورزش یا نقاشی.

برخی از افراد استعدادهای آشکاری دارند ، برخی دیگر هنوز هم در مورد مهارت های واقعی خود مطلع نشده اند ، اما ما می دانیم که همه ما مهارت یا مهارتهای نهفته ای داریم که به آن علاقه مندیم .

برای اینکه بفهمید برخی از استعدادهای شما چیست ، می توانید به سوالات زیر پاسخ دهید، تا آنجا که ممکن است صادق باشید. اگر می توانید ، آنها را یادداشت کنید تا هر زمان که نیاز داشتید به آنها برگردید.

لطفا صادقانه پاسخ دهید:

بعد از اینکه به این سوالات پاسخ دادید ، استعدادتان را کشف خواهید کرد!

در آن ، برخی از استعدادهای خود را پیدا خواهید کرد ، که شروع خوبی برای کسب درآمد از استعدادهایتان ، است.

آماده ای؟

لیستی از اقداماتی را که باید انجام دهید ایجاد کنید

با لیستی که از مهارتهای خود نوشتید ، می توانید کارهایی را که در آنها استعداد بیشتری دارید کشف کنید. و سپس ، می توانید به یک استراتژی برای کسب درآمد از استعدادهای خود فکر کنید.

این لیست باید شامل اقداماتی باشد که شما می توانید با در نظر گرفتن استعدادهای خود برای کمک به افراد دیگر انجام دهید. مهم است که تصور کنید مشتریان احتمالی شما چه کسانی هستند و سپس اقدامات خود را راهنمایی کنید.

با این حساب ، ما مواردی را انتخاب کرده ایم که ممکن است شما را در سفر راهنمایی کند تا از آنچه بیشتر دوست دارید زندگی خود را تأمین کنید.

آموزش دادن

هر روز مردم به دنبال دانش بیشتری هستند. بنابراین ، چرا به راهی فکر نمی کنید که در آن می توانید به نوعی به آنها کمک کنید؟

لیستی از مواردی را که می خوانید ، آگاهی دارند و افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به شما مراجعه می کنند را به خاطر می آورید؟

اینها مباحث بسیار خوبی برای تدریس شما هستند ، حتی اگر خود را بعنوان یک معلم نمی دانید (هنوز).

سپس درسهایی را ارائه دهید و تا آنجا که می توانید با کلاسهای خصوصی یا گروهی به دیگران آموزش دهید.

فکر نکنید فقط به آموزش زبان های خارجی یا دروس مدرسه احتیاج دارید. می توانید دروس مربوط به صنایع دستی ، خیاطی ، موسیقی یا هر مبحث دیگری را که تسلط دارید ارائه دهید.

هنگامی که توانستید وفاداری برخی دانش آموزان را به دست آورید ، می توانید تخمین بزنید که چقدر می توانید از کلاسهایی که برگزار می کنید درآمد کسب کنید.

2. ارائه خدمات مشاوره ای

آیا می دانید چگونه واقعا خوب لباس بپوشید ، و همیشه به خاطر آن ستایش می شوید؟ بنابراین می توانید خدمات مشاوره ای ارائه دهید و به مردم در بهبود سبک زندگی خود کمک کنید.

آیا می توانید مانند هیچ کس دیگری خانه ای را سازماندهی کنید؟ در مورد ارائه خدمات خود به عنوان یک سازمان دهنده خانه شخصی چطور؟

در مشاوره امکانات بی نهایت وجود دارد.

علاوه بر این ، برخی از شرکت ها متخصصانی را استخدام می کنند که دانش فنی عمیقی در مورد موضوعات خاص دارند تا خدمات مشاوره ای را ارائه دهند و عملکرد منطقه مشخص را بهبود بخشند. اگر سابقه خوبی دارید و ثابت کرده اید که با کار خود به نتایج خوبی رسیده اید ، می توانید به یک مشاور عالی تبدیل شوید.

هنوز هم در مورد خدمات مشاوره ای ، امروزه شنیدن مربیگری بسیار معمول است. کمی متفاوت از تصویر مشاور یا مشاور تجاری ، نقش مربی کمک به حرفه ای در فرایندهای تصمیم گیری و عملکرد فردی در حرفه خود است. اگر متناسب با این مشخصات هستید ، درباره این حرفه جدید تحقیق کنید و برای شروع مشاوره مدرک مربیگری دریافت کنید!

3. یک فریلنسر شوید

اگر می دانید که چگونه واقعا خوب بنویسید ، یا مثلاً فیلم را ویرایش کنید ، می توانید در وقت آزاد خود استعدادهای خود را که به عنوان فریلنسر برای افراد و شرکت های دیگر کار می کنید بفروشید. این طیف ویژه ای است که به خصوص توسط افرادی که نمی خواهند شغل متداول خود را ترک کنند ، اما هنوز هم می خواهند راهی برای کسب درآمد اضافی در وقت آزاد خود پیدا کنند ، بسیار مورد جستجو است.

شما می توانید استعدادهای خود را به افرادی که می دانید و به کاری نیاز دارند انجام دهید. اما اگر با افرادی که به فریلنسر نیاز دارند در ارتباط نیستید ، وب سایت های زیادی وجود دارند که متخصصان مستقل را به شرکت هایی متصل می کنند که نیاز به کارهای گاه به گاه دارند ، مانند Workana و Freelancer.

با انجام پروژه های بیشتر ، اعتبار بیشتری کسب می کنید و مشاغل بیشتری به شما پیشنهاد می شود. علاوه بر این ، شما برای کارهایی که انجام می دهید شهرت بیشتری پیدا خواهید کرد و سپس می توانید یک نمونه کارها را برای ارائه به افراد در این سیستم عامل ها تهیه کنید.

4. کارهای هنری خود را بفروشید

آیا شما علاقه زیادی به عکاسی دارید؟

فراتر از اینکه فقط یک عکاس مستقل شوید ، که در نکته بالا نیز جای می گیرد ، اگر بدانید که کجا آن را در دسترس قرار دهید ، ممکن است افراد به آن علاقه مند شوند.

وب سایت هایی مانند Shutter Stock ، 500px.com و Dreamstime عکس های حرفه ای را برای پایگاه داده تصاویر خود خریداری می کنند و ممکن است شما یکی از تأمین کنندگان آنها باشید.

متناوباً ، می توانید خرده فروشان فیزیکی را پیدا کرده و کارهای خود را به آنها نشان دهید ، اعم از عکاسی ، نقاشی یا نقاشی ، و سپس در ازای کارمزد ، آنها را برای نمایشگاه ارائه دهید.

حالا چطور از این استعداد ها درآمدم را افزایش دهم؟

ما واقعاً مشتاقانه منتظر رسیدن به این مبحث بودیم زیرا این همان چیزی است که می تواند واقعاً تفاوت بزرگی ایجاد کند وقتی زمان آن است که از استعدادها و مهارت های خود درآمد کسب کنید.

مقیاس پذیر فکر کنید

آیا می دانید “مقیاس پذیری فکر” به چه معناست؟

این بدان معناست که در مورد راه های فروش دانش خود (که محصول شما نیز هست) به بیشتر افراد ممکن فکر کنید.

شما ممکن است یک معلم عالی باشید و هر روز یک برنامه کامل از کلاس ها داشته باشید. اما ما فقط 24 ساعت در روز داریم و اگر کلاسهای خصوصی انگلیسی را تدریس کنید ، فقط 24 درس در روز خواهید داشت – البته بدون توجه به اینکه باید بخوابید و غذا بخورید. و اگر کلاس ها همه در یک مکان برگزار نشوند ، شما مجبور خواهید بود که به شهرهای زیادی سفر کنید.

بنابراین از نظر انسانی غیرممکن است که به همه کسانی که می خواهند کلاسهایی با شما داشته باشند آموزش دهید ، که به نوبه خود مانع از درآمد شما می شود.

به همین دلیل ساده ترین راه برای دستیابی به بسیاری از افراد و انتشار دانش خود به سراسر دنیا ، استفاده از امکاناتی است که اینترنت برای شما فراهم می کند.

با آن ، بازار کارآفرینی دیجیتال ، مسئول ایجاد شرکتهای تجاری بزرگ ، به بازار عرضه می شود. و همین اتفاق می تواند برای شما هم بیفتد.

چرا به جای ارائه دروس در کلاس ، ضبط ضبط فیلم و در دسترس قرار دادن آنها در یک دوره آنلاین نیست؟

این نوع استراتژی فقط برای معلمان در دسترس نیست. به عنوان مثال یک مشاور مد می تواند کتاب الکترونیکی کاملی در مورد تطبیق رنگ ها و لباس های مختلف بنویسد ، دقیقاً مانند یک نقاش می تواند دوره ای را در مورد بهترین تکنیک ها برای رنگ آمیزی دیوارها توسط خود ایجاد کند.

اینترنت برای همه کسی که می خواهد چیزی یاد بدهد اینجا است. شما فقط باید بفهمید که بهترین قالب برای توزیع دانش شما چیست.

مزایای مشاغل دیجیتال

هنگامی که محصول دیجیتالی خود را مدیریت می کنید ، می توانید از هر کجا که بخواهید کار کنید و فقط به یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت احتیاج دارید. این یک مزیت عمده است ، خصوصاً اگر می خواهید وقت بیشتری برای سفر و در کنار خانواده داشته باشید.

مطمئناً رئیس بودن خود به کار بیشتری احتیاج دارد ، به خصوص اگر بخواهید کار خود را به سرعت مقیاس بندی کنید. با این وجود اینترنت برای کمک به ما در اینجا است و این شامل مشاغل دیجیتال نیز می شود.

شما قادر خواهید بود تجارت خود را به طور خودکار انجام دهید تا در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته برای شما کار کند. و همچنین شما می توانید تجارت خود را در سطح بین المللی گسترش دهید.

از این به بعد ، من به شما نشان خواهم داد که با چه عواملی می توانید درآمد عالی کسب کنید ، فقط یکی را بخوانید!

یک وبلاگ راه اندازی کنید

آیا نوشتن را دوست دارید؟

بنابراین می توانید وبلاگ خود را راه اندازی کنید ، که قطعاً نقش مهمی برای شما دارد تا از استعدادهای خود در نوشتن درآمد کسب کنید.

راز این است که یک وبلاگ بسیار زیبا راه اندازی کنید و ثبات خود را در پست های خود حفظ کنید. به این ترتیب وبلاگ شما بازدیدهای زیادی خواهد داشت و در نتیجه اقتدار بیشتری ایجاد می کند.

به آنچه مخاطب شما علاقه مند است فکر کنید و محتوایی ایجاد کنید که به افراد کمک کند مشکلات روزمره خود را در حوزه تخصصی شما حل کنند.

این یک استراتژی بسیار جالب نیز برای افرادی است که یک دوره آنلاین ایجاد کرده اند یا می خواهند آن را بفروشند. با ارسال پست های وبلاگ ، می توانید برای مشتریان بالقوه خود ارزش ایجاد کنید ، که کم کم درک می کنند محصول شما بهترین راه حل برای آنها است.

همچنین می توانید از طریق Google Adsense از وبلاگ خود درآمدزایی کنید. با استفاده از این ابزار ، فضای تبلیغاتی را در وبلاگ خود باز می کنید و با هر کلیک روی آگهی ها درآمد کسب خواهید کرد.

آیا این ایده را دوست دارید؟ بنابراین وقت آن است که شروع به نوشتن کنیم!

یک محصول دیجیتالی ایجاد کنید

احتمالاً متوجه شده اید که امکان آموزش همزمان آنها به هزاران نفر وجود دارد! شما فقط باید دانش خود را به یک محصول دیجیتالی تبدیل کنید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، قالبهای زیادی وجود دارد که می توان از طریق رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به راحتی به آنها دسترسی داشت. رایج ترین آن ها کتاب های الکترونیکی ، دروس ویدئویی ، کتاب های صوتی است یا می توانید ترکیبی از محصولات را تهیه کرده و در یک منطقه اختصاصی برای هر دانش آموز میزبانی کنید.

این یکی از مقیاس پذیرترین روش های کار با اینترنت است و شما می توانید برای محصول خود شرکت های وابسته داشته باشید تا حتی بیشتر دیده شود!

برای کسب اطلاعات بیشتر ، پست ما را در مورد محصولات دیجیتالی بخوانید و اگر آماده هستید ، چک لیست ما را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک تولید کننده دیجیتال بارگیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، پست ما را در مورد محصولات دیجیتالی بخوانید و اگر آماده باشید ، لیست ما را در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک تولید کننده دیجیتال بارگیری کنید.

 

 

 

به عنوان یک شرکت واسطه کار کنید

آیا تاکنون نام شرکت های واسطه را شنیده اید؟

این یکی از کلماتی است که باید از بازار دیجیتال یاد بگیرید. اما برای کمک به درک بهتر شما ، بیایید نگاهی به یک توضیح ساده بیندازیم:

واسطه کسی است که با هدف بدست آوردن کمیسیون ، محصولات دیگران / وب سایت ها را تبلیغ می کند. برای هر فروش تمام شده ، واسطه برای آن کارمزد می گیرد!

و بسیار معمول تر است که بازاریابی وابسته برای تبلیغ محصولات دیجیتالی انجام می شود. علاوه بر این ، شما می توانید از روش های مختلف تبلیغات برای فروش استفاده کنید.

اگر قبلاً با فروش کار می کنید یا در تبلیغ محصولات و فروش به اطرافیانتان تبحر دارید ، این روش دیگری است که می توانید از استعدادهای خود درآمد کسب کنید. امکان کار بصورت آنلاین و بدون نیاز به ایجاد محصول وجود دارد. شما فقط به محصول یا خدمات مناسب برای تبلیغ نیاز دارید.

چگونه کار خود را تبلیغ کنیم؟

صرف نظر از روشی که برای درآمدزایی از استعدادها و مهارت های خود انتخاب می کنید ، همیشه باید بر نحوه جذب مشتری / دانشجو تمرکز کنید. به هر حال ، اگر افراد به سادگی به صفحه فروش شما نرسند ، یا حتی در صورت مراجعه ، خریدی نداشته باشند ، داشتن یک محصول عالی فایده ای ندارد.

روش های زیادی برای ارتقا کار شما وجود دارد و ما اصلی ترین موارد را انتخاب کرده ایم که نتایج بهتر را تضمین می کند:

 

  • شبکه های اجتماعی

فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و سایر سایت های شبکه های اجتماعی ابزار بسیار خوبی برای تبلیغ کار شما هستند ، به خصوص اگر طرفداران و پیروان وفاداری داشته باشید. آنهایی را که به بهترین وجه مناسب مخاطبان و مخاطبان شما هستند انتخاب کنید و تعداد پست های روزانه را ثابت نگه دارید. مهم است که شما ثبات خود را حفظ کنید و همیشه رسانه های اجتماعی خود را با محتوایی تغذیه کنید که می تواند پیروان شما را درگیر خود کند.

  • وبلاگ ها

می توانید تقریباً در مورد هر چیزی در وبلاگ ها صحبت کنید و این یک روش عالی برای نشان دادن اینکه شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید به جهان است.

ایده ، همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، نوشتن محتوای جالب است که بدون پروفایل مداوم و بدون اشاره به شرکت ، مخاطب را با نمایه ای که هدف آن است ، جذب می کند.

مثلا:

اگر دوره ای درباره کاهش وزن ارائه می دهید ، در مورد تغذیه سالم ، روش هایی که مردم می توانند کیفیت زندگی را افزایش دهند و سایر موضوعاتی که به طور طبیعی مخاطب را به سمت محصول شما سوق می دهد ، بنویسید.

  • تبلیغات پولی

گوگل ، فیس بوک ، توییتر و کانال های دیگر با پرداخت هزینه ای برای آن ، فضا را برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در اختیار افراد قرار می دهند. این تبلیغات به عنوان پیوندهای حامی مالی نیز شناخته می شوند.

تبلیغات بر اساس مخاطب ایده آل شما و با کلمات کلیدی دارای رتبه برتر که ارتباطی با محصول یا خدمات شما دارند تقسیم بندی می شوند.

  • بازاریابی ایمیلی

ایمیل ابزاری قدرتمند برای مکالمه مستقیم با مخاطبان است.

اگر وب سایتی دارید ، فرم هایی را برای بازدیدکنندگان فراهم کنید تا آدرس ایمیل خود را ترک کرده و اطلاعات را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنند.

می توانید ایمیل های خاصی مانند خبرنامه برای مشترکین خود ارسال کنید.

جمع بندی نهایی

اگر به دنبال روش جدیدی برای کسب درآمد بیشتر بودید ، پس از نکات ما ، برداشتن اولین قدم برای کسب درآمد از استعدادها و مهارت های خود بسیار آسان تر خواهد بود.

کار با آنچه ما دوست داریم می تواند بسیار دلپذیر باشد ، اما به یاد داشته باشید که هر کاری که بخوبی انجام شود ، فداکاری ، نظم و تمرکز می خواهد.

به زودی میبینمت!

استعداد

استعداد

استعداد

استعداد

استعداد

استعداد

استعداد

استعداد

فرم طراحی وب سایت

فرم سفارش خدمات سئو

فرم سفارش خدمات اپلیکیشن

فرم ثبت سفارش