کسب درامد از اپ استور

کسب درامد از اپ استور – چگونه می توان از فروشگاه Google Play درآمد کسب کرد؟

این مقاله – کسب درامد از اپ استور – چگونه می توان از فروشگاه Google Play درآمد کسب کرد؟ – به طور خلاصه نحوه کسب درآمد از فروشگاه Google Play را توضیح می دهد. و همچنین به طور کلی کسب درامد از اپلیکیشن .

امروزه از برنامه های تلفن همراه تقریباً در هر صنعتی استفاده می شود. شرکت ها می توانند از طریق روش های مختلف با برنامه های تلفن همراه درآمد کسب کنند. وقتی برنامه شما محبوب باشد و در فروشگاه های برنامه رتبه بالایی داشته باشد ، سود بسیار بیشتری کسب خواهد کرد. این بیشتر به دلیل کسب درآمد بیشتر آگهی و فروش درون برنامه ای است.

به راحتی می توانیم استدلال کنیم که فروشگاه Google Play امروز برترین پلتفرم برنامه است. همچنان رشد می کند! روز به روز ، کاربران جدید به دنیای اندروید می پیوندند. تعداد کاربران اندروید تقریباً 3 برابر بیشتر از کاربران iOS است. Play Store جایی است که برنامه های خود را با خیال راحت دریافت می کنند. اکنون ، مطمئن هستم که شما می خواهید بدانید که چگونه از فروشگاه Google Play کسب درآمد کنید. نادیده گرفتن چنین منبعی بسیار خوب است. بیایید به گزینه های کسب درآمد شما در زیر نگاه کنیم!

فروش برنامه شما در فروشگاه Google Play.

کسب درامد از اپ استور

مستقیم ترین راه برای کسب درآمد از فروشگاه Google Play فروش برنامه شما است. اگر می خواهید کاربران برنامه پولی شما را به گزینه های رایگان ترجیح دهند ، باید خدمات بسیار بهتری نسبت به آنها ارائه دهید. اگر می توانید ترجیح کاربران را جذب کنید، مستقیم ترین روش کسب درآمد از برنامه خود را پیدا کرده اید.

با این حال ، همیشه با برنامه های پولی موفق نخواهیم بود. شما باید یک استراتژی بسیار خاص را هدف قرار دهید و بهترین راه حل ها و امکانات را با آن ارائه دهید.

اگر نتوانید مشکل خاصی از مخاطبان مورد نظر خود را حل کنید و این کار را در مقایسه با بقیه که سعی می کنند به بهترین روش انجام دهند، به انجام برسانید.

احتمال اینکه کاربران برنامه شما را انتخاب کنند زیاد نخواهد بود. همچنین ممکن است خوب باشد که بدانید کاربران iOS در مقایسه با کاربران اندروید تمایل بیشتری به خرید برنامه های پولی دارند.

کسب درآمد از خریدهای درون برنامه ای

خریدهای درون برنامه ای یکی از متداول ترین روش های کسب درآمد با برنامه شماست. از آنها معمولاً در بازی ها و سایر برنامه های سرگرمی استفاده می شود.

ارائه مواردی مانند پول نقد بازی ، شخصیت های جدید ، لباس شخصیت ها و غیره می تواند به اندازه کافی مطلوب باشد که کاربران بتوانند هزینه آنها را پرداخت کنند.

به این ترتیب می توانید برنامه خود را رایگان بارگیری و لذت ببرید ، اما همچنان با آن درآمد کسب کنید. اگر برنامه شما بازی نیست ، همچنان می توانید این گزینه را دنبال کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید قابلیت های اساسی را به صورت رایگان ارائه دهید ، اما ویژگی های خاصی را “حق بیمه” قرار دهید و به کاربران اجازه خرید آنها را بدهید.

با این حال ، در نظر بگیرید که در سال های اخیر بسیاری از کاربران نسبت به فروش درون برنامه ای و معاملات خرد رغبتی نداشته اند. به خصوص بازی هایی که اقلام پردرآمد را در خود دارند ، برچسب “پرداخت برای بردن” دارند و ممکن است توسط برخی از کاربران از آنها اجتناب شود. شما باید یک تعادل خوب در اینجا پیدا کنید.

از طریق تبلیغات درون برنامه ای درآمد کسب کنید

طبق نظرسنجی ها ، 49 درصد از برنامه های تلفن همراه دارای تبلیغات درون برنامه ای هستند. در حالی که در گذشته درآمد آگهی با اختلاف کمی پشت خریدهای درون برنامه ای بود ، هر ساله این شکاف در حال کاهش است. این گزینه همچنین به شما امکان می دهد برنامه خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهید.

بنابراین ، می توانید کاربران بیشتری را وادار کنید تا برنامه خود را بارگیری و آزمایش کنند. برخلاف گزینه خرید درون برنامه ای ، کاربران برای لذت بردن از برنامه شما نیازی به پرداخت هزینه ندارند. فقط گفتن “بدون خرید درون برنامه ای” فقط در توضیحات برنامه شما می تواند کاربران بیشتری را وادار به بارگیری برنامه شما کند.

اگرچه به هیچ وجه از هم جدا نیستند. برای کسب درامد از اپ استور با برنامه خود می توانید از فروش درون برنامه ای و تبلیغات استفاده کنید. اگرچه این نیز به تعادل خوبی نیاز دارد.

اگر هر دو تبلیغات و خریدها را به شدت نشان می دهید ، ممکن است بیش از حد “در چهره شما” به نظر کاربران برسد. اگر بخواهید از هر دو گزینه با هم استفاده کنید ، یک خط خوب را طی می کنید.

نکته دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است که اعتدال کلید موفقیت در تبلیغات موبایل است. هر چند دقیقه یکبار تبلیغات غول پیکر قرار ندهید. این باعث می شود کاربران از آنچه می خواهند انجام دهند ، منصرف شود و تجربه کاربر بسیار منفی تأثیر بگذارد. یکی از راه های جلب رضایت کاربران برای استفاده از تبلیغات ، ارائه جوایز برای تماشای فیلم های تبلیغاتی است. برای تماشای تبلیغات می توانید اعتبار ، کوپن یا موارد بازی را به کاربران پیشنهاد دهید.

به این ترتیب آنها تصمیم خواهند گرفت که تبلیغات را با میل خود تماشا کنند و به خاطر این کار احساس پاداش می کنند.

کسب درآمد در گوگل با حمایت مالی

اگر بتوانید برای برنامه خود قرارداد حمایت مالی بگیرید ، مزایای آن می تواند چندین برابر باشد. اول ، یک حامی مالی شناخته شده می تواند در تبلیغات برنامه شما کمک کند. سپس ، یک قرارداد حمایت مالی خوب می تواند بسیاری از هزینه های طراحی ، توسعه و بازاریابی شما را پوشش دهد ، بنابراین درآمد شما را افزایش می دهد.

با استفاده از یک یا چند اسپانسر برای برنامه خود ، مسابقه کسب درامد از اپ استور را زودتر از خط اصلی شروع می کنید!

درآمدزایی با سیستم اشتراک

اگر برنامه شما برای مدل اشتراکی مناسب است ، این نیز می تواند به شما در کسب درامد از اپ استور کمک کند. اگر برنامه شما از روال تناسب اندام برخوردار است ، می توانید تمرینات اختصاصی تری را برای کاربران مشترک خود ارائه دهید.

یا اگر ویدیو یا موسیقی را پخش جریانی می کنید ، مشترکین ممکن است از کیفیت بهتر یا گزینه های لیست پخش بیشتری برخوردار شوند.

اگر محتوا ایجاد کنید و آن را در برنامه خود به اشتراک بگذارید ، ممکن است به مشترکین اجازه دهید زودتر از کاربران رایگان به محتوای جدید دسترسی پیدا کنند.

سرانجام ، برنامه شما ممکن است در ازای پرداخت هزینه ای کم ، کمپین ها ، کوپن ها یا تخفیف هایی را به مشترکان خود ارائه دهد. درآمد شما به طور موازی با تعداد مشترکان شما خواهد بود و از این رو قابل پیش بینی است. بنابراین ، جدا کردن این گزینه از خریدهای درون برنامه ای و درآمد آگهی ، که می تواند غیر قابل پیش بینی باشد.

مطالب مفید وب جنیوس را مطالعه کنید:

به طور خلاصه

کسب درامد از اپ استور

دنیای برنامه های موبایل هر روز رشد و نوآوری می یابد. با این حال ، این روش ها هنوز به عنوان روش های اصلی کسب درآمد از اپ استور ظاهر می شوند.

شما می توانید از بین این گزینه ها یکی یا ترکیبی از چندین انتخاب کنید. اگرچه ، شما باید متناسب با نوع برنامه و عملکردهای خود انتخاب کنید.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که تبلیغ برنامه های پولی در فروشگاه Google Play دشوار است. نگفتن که غیر ممکن است. قطعا نه.

با این حال ، با داشتن برنامه های رایگان یا freemium ، به احتمال زیاد کاربران را مجبور به بارگیری برنامه خود می کنید.

همانطور که می بینید ، روش های زیادی برای کسب درآمد از اپ استور با برنامه های رایگان نیز وجود دارد. فقط مطمئن شوید که با تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای زیاده روی نمی کنید. در غیر این صورت ، ممکن است در نهایت کاربران خود را آزار داده و از دست دهید. به یاد داشته باشید ، برای کسب درآمد از اپ استور از طریق برنامه های رایگان به بیشترین تعداد کاربر فعال نیاز دارید.

اگر می خواهید از فرصت های دنیای برنامه های تلفن همراه بهره مند شوید ، وب جنیوس می تواند به شما در تهیه یک برنامه پول ساز کمک کند. حساب وب جنیوس خود را همین حالا ایجاد کنید و با یک سفارش چند دقیقه ای به دنیای پول ساز اپلیکیشن ها قدم بگذارید.

منابع معتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *